gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ata demirer nasıl zayıfladı ata demirer, kilo verdi, diyeti, zayıfladı, nasıl zayıfladı, sevgilisi, zayıflamış hali

Fazla kiloları ile görmeye alıştığımız Ata Demirer, nihayet kilo vermiş Melek'lerim. Daha da fazla vermesini diliyor ve sizlere Ata Demirer ve diyeti hakkında ki haberi sunuyoruz.

Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreni, önceki akşam Mustafa Kemal Merkezi Attila İlhan Salonu’nda yapıldı. Kerem Alışık’ın Hülya Avşar’la birlikte sunduğu törene Ata Demirer de sevgilisi Özge Borak’la el ele katıldı.

Demirer, Borak’ın gecede “Eyyvah Eyvah”taki rolüyle “en iyi yardımcı kadın oyuncu” ödülü almasıyla ilgili “Ben iki film yaptım, ödül alamadım. Ama Özge’nin kazanmasına çok sevindim. Kendim kazansam bu kadar sevinmezdim” dedi.

Ata Demirer, uyguladığı diyetle iki ayda 5 kilo verdi.

Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 Öneriyle 25 Kilo Verin

5 Öneriyle 25 Kilo Verin

Beslenme alışkanlıklarında yapacağınız küçük değişiklikler, istediğiniz formda vücuda sahip olmanızı sağlayabilir. Kalori hesabı yaparak her zaman başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz! Missouri Belleville Memorial Hastanesi diyetisyenlerinden Beth Mueth, şöyle diyor: "Vücudunuzu bir makineymiş gibi düşünün. Kilonuzu dengede tutabilmeniz için aldığınız kalori ile harcadığınız kalorinin...
  2. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  3. Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

yeşim salkım nasıl zayıfladı 5 ayda 30 kilo verdi nasıl verdi yeşim salkım diyeti hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yeşim salkım doğumdan sonra baya kilo almıştı ama kadındaki azme bakınkii 5 ayda 30 kilo vermiş:S çok şaşırdım wışşş dedim yani hahaha nasıl verdi acabaa yaa ben 10 kiloya razıyım vallaa kızı ada bebek doğduktan kıza zaman sonra kendini toparlamışş yeşim...
  4. Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo Saba Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle Zayıfladı Sevgili melekler, kahkahasıyla ünlü sunucu Saba Tümer 5 ayda tam 35 kilo verdi. Bu açıklamayı programında yapan Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo verdiğini ifade eden Tümer hayranları fazlasıyla şaşırttı. İşte detaylar.. Saba Tümer'in programında dokuzlu bitki çayını...
  5. Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi!

Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi!

Bu konu; Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü stand up ustasuı komedyen Ata Demirer tam 40 kilo verdi. Geçtiğimiz gün eşiyle görüntülenen Demirer, görüntüsüyle hayli şaşırttı. İşte detaylar... Ata Demirer, Nisan 2012’de Özge Borak ile evlenmişti. Geçen gün eşiyle Nişantaşı’nda alışverişteydi. Nikah öncesi başladığı diyete aynen...

Sayfayı Paylaş