gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Demirer çocuk kaçırdı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ata demirer, galatasaray transferleri, drogba transferleri, haberleri burada arkadaşlar. [​IMG]

Galatasaray'ın yeni transferlerini yakından takip eden ünlü komedyen Ata Demirer, siyahi bir küçük kız çocuğunu kaçırdı ama neden kaçırdı; buyrun bu yazımızda Melek'lerim:)

Ata Demirer, sonunda Galatasaray’ın yılan hikayesine dönen Drogba transferine el attı!

Transfer haberlerini yakından takip eden ünlü komedyen, tatilde karşılaştığı siyahi bir çocuğu kucağına alıp fotoğraf çektirdikten sonra “Galatasaraylılar’a müjde! Drogba’nın evladını kaçırdım” notuyla Twitter’a yükledi.

Ata Demirer çocuk kaçırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Minik Kurbağa

Ata Demirer - Minik Kurbağa

Ata Demirer - Minik Kurbağa Ben bir küçük kurbağayım Kuyruğu tilki tarafından koparılmış Zavallı ,yalnız Bir dere kurbağasıyım Of gel prenses Gel öp beni insan olayım Sıkıldım bu yeşillerden Vrak vrak Yakamı bırak kardeşim Gel prenses geeeel Küçük kurbağa küçük kurbağa Kuyruğun nerede Kuyruğum yok kuyruğum yok yüzerim derede Aaaah Ben bir küçük kurbağayım Aman aman Yazık banaaaaaa Derelerde...
  2. Ata Demirer İkizini Buldu

Ata Demirer İkizini Buldu

ata demirer, ikizi kim, urfalı şahap, resimleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler burada İnsanlar çift yaratılır sözü gerçek çıktı melekler...Ünlü komedyen Ata Demirer'de kendisine ikizi kadar benzeyen Urfalı Şahap'ı görünce sizde bu söze hak vereceksiniz... Ata Demirer ile Urfalı türkücü Şahap Akagün’ün benzerliği, görenleri şaşkına çeviriyor. SOSYAL paylaşım sitesi Twitter’ı en...
  3. Ata Demirer Nişanlandı

Ata Demirer Nişanlandı

Ata Demirer ve Özge Borak Evleniyor Avrupa Yakası Dizisinde komik karakteri ile milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştı Ata Demirer(çok sempatik ve çok komik :D ) son filmi ile de adından söz ettiren Ata Demirer filmdeki rol arkadaşı Özge Borak ile birliktelerdi.Şimdilerde ise genç çift nişanlandığı konuşuluyor. Ata Demirer ile Özge Borak dün akşam aile arasında yapılan törenle...
  4. Ata Demirerin babası evleniyor

Ata Demirerin babası evleniyor

ata demirerin babası evleniyor ata demirer babası evleniyor fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ünlü komedyen Ata Demirer Özge Borak ile bahar da dünya evine girmeyi planlıyor. Ata Demirerin babası da o aylarda evlenmeye karar verdi Melek'lerim. Evet Ata Demirer babası ile hemen hemen aynı tarihlerde evleniyor :) Ata Demirer ve Özge Borak çiftine ve Ata Demirerin babası Orhan Demirer bir...

Sayfayı Paylaş