gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ata Demirer - Gülbahar

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ata Demirer - Gülbahar Kaypa vradya mayiki
    Mesa sto misiri tin ida
    İtan ksotiki omorfya
    İ giyul bahar i glikya
    Yarabinto yahabi
    Yarabinto yahabaha
    Luludi mu giyul bahar
    Arap havas
    Yavas yavas
    Mu tohes pi me filya
    Sa se kratus angalya
    Yarabinto yahabi
    Yarabinto yahabaha
    Luludi mu giyul bahar
    Arap havas
    Yavas yavas
    Mu tohes pi me filya
    Sa se kratus angalya
    Sklavos sto gliko tis fili
    İme sto sevda tis demenos
    Kleo nostalğo ke pono
    Tin giyul bahar den ksehno
    Yarabinto yahabi
    Yarabinto yahabaha
    Luludi mu giyul bahar
    Arap havas
    Yavas yavas
    Mu tohes pi me filya
    Sa se kratus angalya

Ata Demirer - Gülbahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi Oh Remzi sexy sweety Çaycı Remziiiiii Mekanımız 120 katlı bir işhanı Yani inşaatta da çalıştım ordan biliyorum Remzi aşağı Remzi yukarı Remzi oraya Remzi buraya Asansör kapanır Remzi yürü Yürü baba yürü baba Kahve alın gelin çay alın gelin onu alın gelin Canımı alın gidin ya kurtulayım ya Çay içmeye hazır mıyız ? Çaycı Remziiii Çay... çay... 23 numarada avukat Nur...
  2. Ata Demirer Evleniyor mu

Ata Demirer Evleniyor mu

ata demirer evleniyor mu ata demirer evlendimi evlendi Seyrettiniz mi bilmiyorum arkadaşlarım, hani şu Eyvah Eyvah 2 filmini... Keyifle izlemiştim şıkır şıkır yağan yağmurdan da kaçmak için bahane olmuştu açıkçası... Herneyse konumuz Özge Borak ve Ata Demirer'in aşkı arkadaşlarım. Genelde bu tür filmlerden hemen sonrasında, hatta akabinde ve detayında, başrol oynayanlar için "...
  3. Ata Demirerin babası evleniyor

Ata Demirerin babası evleniyor

ata demirerin babası evleniyor ata demirer babası evleniyor fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ünlü komedyen Ata Demirer Özge Borak ile bahar da dünya evine girmeyi planlıyor. Ata Demirerin babası da o aylarda evlenmeye karar verdi Melek'lerim. Evet Ata Demirer babası ile hemen hemen aynı tarihlerde evleniyor :) Ata Demirer ve Özge Borak çiftine ve Ata Demirerin babası Orhan Demirer bir...
  4. Ata Demirer resimleri

Ata Demirer resimleri

Ata Demirer Fotoları Ata Demirer Fotoğrafı Merhaba SEvgili Melek'ler, az önce sizlere Ata Demirer'in hayatıyla ilgili merak edielnler için Biyografi bilgielrini paylaştık. Şimdi ise sizlere ünlü komedyenin resimlerini yani Ata Demirer fotolarını aktarıyoruz.

Sayfayı Paylaş