gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ata Demirer İkizini Buldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ata demirer, ikizi kim, urfalı şahap, resimleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler burada

İnsanlar çift yaratılır sözü gerçek çıktı melekler...Ünlü komedyen Ata Demirer'de kendisine ikizi kadar benzeyen Urfalı Şahap'ı görünce sizde bu söze hak vereceksiniz...

Ata Demirer ile Urfalı türkücü Şahap Akagün’ün benzerliği, görenleri şaşkına çeviriyor.

SOSYAL paylaşım sitesi Twitter’ı en çok kullanan ünlülerden Ata Demirer, geçtiğimiz gün sitedeki sayfasında Urfalı türkücü Şahap Akagün’ün albüm fotoğrafını ve şarkılarını paylaştı. Ünlü komedyen, müthiş benzerlik için sitedeki sayfasına “Ana ikiz kardeşimi bulmuşlar!” yazdı. Demirer’in birçok takipçisi de konuyla ilgili yorum yaparak şaşkınlıklarını dile getirdi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla benziyo :D şaka makaa

Ata Demirer İkizini Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi Oh Remzi sexy sweety Çaycı Remziiiiii Mekanımız 120 katlı bir işhanı Yani inşaatta da çalıştım ordan biliyorum Remzi aşağı Remzi yukarı Remzi oraya Remzi buraya Asansör kapanır Remzi yürü Yürü baba yürü baba Kahve alın gelin çay alın gelin onu alın gelin Canımı alın gidin ya kurtulayım ya Çay içmeye hazır mıyız ? Çaycı Remziiii Çay... çay... 23 numarada avukat Nur...
  2. Ata Demirer Evleniyor mu

Ata Demirer Evleniyor mu

ata demirer evleniyor mu ata demirer evlendimi evlendi Seyrettiniz mi bilmiyorum arkadaşlarım, hani şu Eyvah Eyvah 2 filmini... Keyifle izlemiştim şıkır şıkır yağan yağmurdan da kaçmak için bahane olmuştu açıkçası... Herneyse konumuz Özge Borak ve Ata Demirer'in aşkı arkadaşlarım. Genelde bu tür filmlerden hemen sonrasında, hatta akabinde ve detayında, başrol oynayanlar için "...
  3. Ata Demirerin babası evleniyor

Ata Demirerin babası evleniyor

ata demirerin babası evleniyor ata demirer babası evleniyor fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ünlü komedyen Ata Demirer Özge Borak ile bahar da dünya evine girmeyi planlıyor. Ata Demirerin babası da o aylarda evlenmeye karar verdi Melek'lerim. Evet Ata Demirer babası ile hemen hemen aynı tarihlerde evleniyor :) Ata Demirer ve Özge Borak çiftine ve Ata Demirerin babası Orhan Demirer bir...
  4. Ata Demirer resimleri

Ata Demirer resimleri

Ata Demirer Fotoları Ata Demirer Fotoğrafı Merhaba SEvgili Melek'ler, az önce sizlere Ata Demirer'in hayatıyla ilgili merak edielnler için Biyografi bilgielrini paylaştık. Şimdi ise sizlere ünlü komedyenin resimlerini yani Ata Demirer fotolarını aktarıyoruz.

Sayfayı Paylaş