gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Ata Demirer' in kucukluk resmi :)

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

ata demirer kucuk emrah resimleri kucukluk resmi genclik resmi benzerlik ata demirerin genclik resmi konulari burada melekler Sevgili Melekler Cogumuzun severek izledigi komedyen Ata Demirer' in kucukluk resmi gorenleri saskina cevirdi :) Ata Demirer, her zaman benim kucuklugum kucuk emraha benziyor diye aciklama yapiyordu ama dun twetter da paylastigi resimle ''cocukken emraha benziyordum derken saka yapmiyordum'' diye aciklama yapti :D Daha oncede Urfali bir sanatciyla cok benzedgi icin Ata demirer ikizini buldu diye haberler cikmisti, iste o resim yorum sizin melekler :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Küçük Emrah gibiymiş hahaha Nekaa çirkin ve tatlı çıkmış hahaha Süpersin Esde :D:D

Ata Demirer' in kucukluk resmi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi Oh Remzi sexy sweety Çaycı Remziiiiii Mekanımız 120 katlı bir işhanı Yani inşaatta da çalıştım ordan biliyorum Remzi aşağı Remzi yukarı Remzi oraya Remzi buraya Asansör kapanır Remzi yürü Yürü baba yürü baba Kahve alın gelin çay alın gelin onu alın gelin Canımı alın gidin ya kurtulayım ya Çay içmeye hazır mıyız ? Çaycı Remziiii Çay... çay... 23 numarada avukat Nur...
  2. Ata Demirer Evleniyor mu

Ata Demirer Evleniyor mu

ata demirer evleniyor mu ata demirer evlendimi evlendi Seyrettiniz mi bilmiyorum arkadaşlarım, hani şu Eyvah Eyvah 2 filmini... Keyifle izlemiştim şıkır şıkır yağan yağmurdan da kaçmak için bahane olmuştu açıkçası... Herneyse konumuz Özge Borak ve Ata Demirer'in aşkı arkadaşlarım. Genelde bu tür filmlerden hemen sonrasında, hatta akabinde ve detayında, başrol oynayanlar için "...
  3. Ata Demirer resimleri

Ata Demirer resimleri

Ata Demirer Fotoları Ata Demirer Fotoğrafı Merhaba SEvgili Melek'ler, az önce sizlere Ata Demirer'in hayatıyla ilgili merak edielnler için Biyografi bilgielrini paylaştık. Şimdi ise sizlere ünlü komedyenin resimlerini yani Ata Demirer fotolarını aktarıyoruz.
  4. Ata Demirer Hızla Zayıflıyor

Ata Demirer Hızla Zayıflıyor

Bu sayfa; Ata Demirer Hızla Zayıflıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü komedyen Ata Demirer hızla zayıflıyor. Geçtiğimiz yıl yine kendisi gibi oyuncu olan Özge Borak ile evlenen Demirer, azmetti ve şimdiye kadar tam 20 kilo verdi.. Ünlü komedyen Ata Demirer, önceki gün Rumelihisarı'nda bir arkadaşıyla kahvaltı yaptı. Daha sonra sahilde yürümeye başlayan...

Sayfayı Paylaş