gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Ata Demirer Nişanlandı

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Ata Demirer ve Özge Borak Evleniyor Avrupa Yakası Dizisinde komik karakteri ile milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştı Ata Demirer(çok sempatik ve çok komik :D ) son filmi ile de adından söz ettiren Ata Demirer filmdeki rol arkadaşı Özge Borak ile birliktelerdi.Şimdilerde ise genç çift nişanlandığı konuşuluyor.

Ata Demirer ile Özge Borak dün akşam aile arasında yapılan törenle nişanlandı.

Tören, Özge Borak'ın ailesinin evinde gerçekleşti. Yaklaşık 9 aydır flört eden sevgililer ilkbaharda nikah masasına oturacak. Özge Borak 3 yıl evli kaldığı Bülent Şakrak'tan 26 Ekim 2010 tarihinde boşanmıştı.

Ata Demirer Nişanlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer Nickleri

Ata Demirer Nickleri

ata demirer nickleri "Yazmıyorum kişisel ileti falan.Baskıya gelemem ben" "Kişi ile ileti-şim için tıklayın" "Herkesin gördüğü ileti kişisel değildir" "Kişisel bir ileti yaz 3990’a gönder" "Bir porche alıp gelicem" "Ben sana çevrimiçi olamazsın demedim,insan olamazsın dedim" "Sahibine dönmeyen isyankar bumerang"...
  2. Ata Demirer nişanlandı

Ata Demirer nişanlandı

ata demirer nişanlandı ata demirer özge borak nişanlandı ata demirer özge borak evleniyor mu fotoları haberleri burada arkadaşlar. Eyvah Eyvah filmi setinde başlayan Ata Demirer Özge Borak aşkı tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Ata Demirer nişanlandı Melek'lerim. Kiminle mi; elbette ki Ata Demirer Özge Borak nişanlandı arkadaşlarım:) Geçtiğimiz günlerde Ata Demirer Özge Borak evlendi...
  3. Ata demirer düğün fotoları

Ata demirer düğün fotoları

Ata Demirer bugün evleniyormuş düğün resimleri var mı Özge borakla birlikte ?
  4. Ata Demirer Fotoğrafları

Ata Demirer Fotoğrafları

Ata Demirer Fotoğrafları istiyorum ve şimdiden tşk ediyorum resimler için :)

Sayfayı Paylaş