gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Ata Demirer ve Sevgilisi Eylülde Evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

ata demirer, evleniyor mu, kimin le evleniyor, özge borak kimdir, nerede evleniyorlar, haberlerini buradan bulabilirsiniz

Melekler Ata Demirer haberini sizlerle paylaşıyorum.

Ata demirer ve sevgilisi özge borak önümüzdeki günlerde evleniceklermiş bunun için bozcaada'da 5o kişilik arkadaş grubunun katılacağı bir kır düğünü yapabileceklerini ve mekan aradıkları öğrenildi.

Özgenin bülent şakrağı nasıl sevdiğini daha dün gibi hatırlıyorum.

Sevgi nasıl bukadar çabuk bitiyor anlamış değilim.ikiliyi allah mesut etsin.

Amin :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Temmuz 2011
Ata Demirer ve Sevgilisi Eylülde Evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer Evleniyor mu

Ata Demirer Evleniyor mu

ata demirer evleniyor mu ata demirer evlendimi evlendi Seyrettiniz mi bilmiyorum arkadaşlarım, hani şu Eyvah Eyvah 2 filmini... Keyifle izlemiştim şıkır şıkır yağan yağmurdan da kaçmak için bahane olmuştu açıkçası... Herneyse konumuz Özge Borak ve Ata Demirer'in aşkı arkadaşlarım. Genelde bu tür filmlerden hemen sonrasında, hatta akabinde ve detayında, başrol oynayanlar için "...
  2. Rojda Demirer ve Sevgilisi!

Rojda Demirer ve Sevgilisi!

rojda demirer sevgilisi rojda demirer sevgilisi kim erhan ünal ve demirerin kim rojda demirer, sevgilisi, birlikte görüntüleri, aşkları, beraberlikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dizilerin sevilen oyuncularından Rojda Demirer bir partiye sevgilisi ile katıldı! Rojda Demirer, geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda platonik aşk beslediği spor hocası Erhan...
  3. Ata Demirer ve Özge Borak ayrılığı yalan çıktı

Ata Demirer ve Özge Borak ayrılığı yalan çıktı

özge borak ata demirer özge borak, ayrıldımı, ayrıldı, barıştılar, birlikteler, haberleri ve detayları burada arkadaşlar Ata Demirer ve Özge Borak çiftinin "ayrıldılar" haberlerine ilk ağızdan yanıt geldi Melek'lerim. Dedikoduların yayılması üzerine bir açıklama yapan Borak, ünlü komedyenle birlikteliğinin devam ettiğini söyledi. Sevgilisi Cunda’dayken kendisinin iş görüşmesi...
  4. Ata Demirerin babası evleniyor

Ata Demirerin babası evleniyor

ata demirerin babası evleniyor ata demirer babası evleniyor fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ünlü komedyen Ata Demirer Özge Borak ile bahar da dünya evine girmeyi planlıyor. Ata Demirerin babası da o aylarda evlenmeye karar verdi Melek'lerim. Evet Ata Demirer babası ile hemen hemen aynı tarihlerde evleniyor :) Ata Demirer ve Özge Borak çiftine ve Ata Demirerin babası Orhan Demirer bir...

Sayfayı Paylaş