gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ata Demirer Yeniden Stand Up Yapacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ata demirer, ata demirer haberleri, ata demirer stand up
    Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta gösterime giren Eyvah Eyvah 3 filmi büyük ilgi gördü. Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrollerini paylaştığı filmin ardından Demirer stand up gösterilerine start vereceğini açıkladı. Ünlü komedyen, “Eyvah Eyvah’lara dalınca stand-up arka planda kaldı. Kendimi bir bacağım eksikmiş gibi hissediyorum. 2014 bitmeden kendimi sahneye atacağım” dedi.

ata-demirer.jpg

Ata Demirer Yeniden Stand Up Yapacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekstilciler Abant'ta check-up yapacak

Tekstilciler Abant'ta check-up yapacak

İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, hazırgiyimciler olarak bu hafta sonu Abant'ta arama konferansı düzenleyeceklerini söyledi. Hazır giyim ve konfeksiyon sektöründen 50 kişinin katılacağı arama konferansında sektörün check - up'ının çekileceğini belirten Orakçıoğlu, "Toplantımıza Dış Ticaret Müsteşarlığı'ndan uzmanlar da gelecek....
  2. Yeni stand up uzmanı Piçoman Cemoş geliyor...

Yeni stand up uzmanı Piçoman Cemoş geliyor...

O geliyor perşembe geceleri artık onun gecesi herkesi komedi tufanına sürüklemeye herkesi eğlendirmeye geliyor. İlk ve tek Melekler Mekanı'nde gerçekleşiyor. Herkesi perşembe gece yarısından sonra Melekler mekanı chatta bekliyoruz. Bu kahkahayı kaçırmayın. Dikkat edin hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Kalp rahatsızlığı olanlar kendilerine dikkat etsin. Etkilenmeye hazır mısınız?...
  3. Ata demirer düğün fotoları

Ata demirer düğün fotoları

Ata Demirer bugün evleniyormuş düğün resimleri var mı Özge borakla birlikte ?
  4. Ata Demirer Fotoğrafları

Ata Demirer Fotoğrafları

Ata Demirer Fotoğrafları istiyorum ve şimdiden tşk ediyorum resimler için :)

Sayfayı Paylaş