gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Demirer'e çocuk baskısı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

özge borak, özge borak sevgilisi, özge borak ata demirer, ata demirer sevgilisi, ata demirer özge borak, ata demirerin yeni sevgilisi, ata demirerin sevgilisi, ata demirer özge, ata demirer özge borak aşkı, ata demirer özge borak evlendi mi, ata demirer özge borak evleniyor
    Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Ata Demirer, son dönemlerde Eyvah Eyvah filmleriyle başarısına başarı kattı. Zira oyuncu arkadaşı olan ve sevgilisi olan Özge Borak'ın da baskılarına maruz kaldı Melek'lerim:)

Özge'den Ata'ya bebek baskısı
    Oyuncu Özge Borak, anne olmak için sevgilisi Ata'yı bir an önce nikâh masasına oturtmak istiyor

Kendini babalığa hazır istemeyen Demirer ise oyalama taktiği uyguluyor.

Ata kaçıyor, Özge kovalıyor. Eyyvah Eyvah filminin çekimleri sırasında başlayan Ata Demirer ile Özge Borak aşkında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Çocuklara çok düşkün olan ve bir an önce anne olmak isteyen Özge Borak, sevgilisi Ata Demirer’i nikâh masasına oturmak için mücadele ediyor. Ata Demirer’in de nikâh masasına oturmak istediği ancak kendini baba olmaya psikolojik olarak hazır hissetmediği konuşuluyor. Demirer’in sevgilisine, “Seni çok seviyorum ancak baba olmayı henüz düşünmüyorum” dediği öğrenildi.

Ata Demirer'e çocuk baskısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ütü Baskısı

Ütü Baskısı

Ütü Baskısı İnkjet ütüleri baskı kağıtlarında denediniz mi hiç? Ben denedim ve çok işe yarıyorlar. Birkaç hata olduysa da ufak tefekti ve tabii ki kullanıcı hatasıydı. Ütüyü uzun süre üstünde bıraktığım kısımda hafif bir sarılık oldu. Fakat eğer nostaljik bir görüntü istiyorsanız bu mükemmel. Farklı olarak yaptığım tek şey, baskıdan sonra ve ütülemeden önce tüm beyazlığı resmin kenarından...
  2. Televizyona ekmek atan çocuk...

Televizyona ekmek atan çocuk...

televizyona ekmek atan çocuk televizyonun içine ekmek atan çoçuk televizyon ve çocuk hikaye Okuduğumda yüreğimden bir şeyler koptu.. çocukların bile duyarlığı oldugu bu konuya biz büyükler olarak bu kadar duyarlı olamıyoruz... Okuyunca bana hak vereceğinize ve beğeneceğinize garanti veriyorum....
  3. Ata Demirer çocuk kaçırdı

Ata Demirer çocuk kaçırdı

ata demirer, galatasaray transferleri, drogba transferleri, haberleri burada arkadaşlar. Galatasaray'ın yeni transferlerini yakından takip eden ünlü komedyen Ata Demirer, siyahi bir küçük kız çocuğunu kaçırdı ama neden kaçırdı; buyrun bu yazımızda Melek'lerim:) Ata Demirer, sonunda Galatasaray’ın yılan hikayesine dönen Drogba transferine el attı! Transfer haberlerini yakından takip eden...
  4. Ata Demirer'e Eşinden Büyük Doğumgünü  Sürprizi....

Ata Demirer'e Eşinden Büyük Doğumgünü Sürprizi....

Ata Demirer Haberi Ata Demirer Doğumgünü Sürprizi Yakın zaman önce evlenen taze gelin-damat Ata Demirer ve Özge Borak tatile eğlenmeye Bodrum Gümüşlük'e gittiler..Tabi bu arada 40 yaşına girecek olan Ata Demirer'e eşi Özge Borak'tan büyük bir sürpriz geldi...İşte haberin detayları... Ata Demirer'e Eşinden Büyük Sürpriz! Ata Demirer'in 40. yaş gününe, eşi Özge Borak'ın sürprizi...
  5. Çocuklarda hepatit A nedenleri ve tedavisi

Çocuklarda hepatit A nedenleri ve tedavisi

Hepatit karaciğer iltehabı anlamına gelir. Halk arasında sarılık hastalığı olarak bilinir. En sık görülen hepatitler hepatit A, hepatit B ve hepatit C'dir. Hangi hepatitler daha tehlikelidir? Aslında her hepatitin kendine göre tehlikeli yanı vardır. Hastalığın şiddetine ve kalıcı olma özelliğine göre tehlike boyutu değişebilir. Örneğin A hepatiti kronikleşmez yani kalıcı değildir. Hastalık...

Sayfayı Paylaş