gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Ata Demirer'e Eşinden Büyük Doğumgünü Sürprizi....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ata Demirer Haberi Ata Demirer Doğumgünü Sürprizi

Yakın zaman önce evlenen taze gelin-damat Ata Demirer ve Özge Borak tatile eğlenmeye Bodrum Gümüşlük'e gittiler..Tabi bu arada 40 yaşına girecek olan Ata Demirer'e eşi Özge Borak'tan büyük bir sürpriz geldi...İşte haberin detayları...

Ata Demirer'e Eşinden Büyük Sürpriz!

Ata Demirer'in 40. yaş gününe, eşi Özge Borak'ın sürprizi damga vurdu.

Ünlü oyuncu Özge Borak, eşi Ata Demirer'e öyle bir sürpriz hazırladı ki. Ata Demirer belki de en ilginç doğum gününü yaşadı. Borak, 40 yaşına basan ünlü komedyene yaşı ile ilgili müthiş bir sürpriz yaptı.

Eyvah Eyvah 2 filminin çekimlerinde rol arkadaşı Özge Borak'la yakınlaşmaya başlayan ve sonrasında da geçtiğimiz Nisan ayında evlenen Ata Demirer, şu sıralar Bozcaada'da tatil yapıyor. Ancak Demirer'in Bozcaada'ya gidiş sebebi sıradan bir tatil değil. Ünlü komedyen geçtiğimiz 6 Temmuz tarihi itibari ile 40 yaşına girdi.

6 Temmuz 1972'de doğan Demirer yeni yaşına, eşi Özge'nin hazırladığı ve üç gün üç gece süren bir organizasyonla Bozcaada'da girdi.

40 YAŞINA 40 ARKADAŞI İLE BİRLİKTE GİRDİ

Eşi ile tanıştığı 'Eyvah Eyvah 2'nin de çekimlerini Bozcaada'da yapan ünlü komedyenin bu mutlu gününe 40 arkadaşı da şahitlik etmiş. Eşi Ata Demirer'in 40. doğum günü için 40 arkadaşıyla birlikte dört dörtlük bir hafta sonu programı hazırlayan Özge Hanım, bir kez daha Demirer'in kalbini çalmayı başardı.

Ata Demirer'e Eşinden Büyük Doğumgünü Sürprizi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşime doğum günü mesajı değişik doğum günü kutlamaları eşime sürprizi eşine mesajları süprizleri önerileri 23 ekimde eşimin doğum günü... o günü çok değişik ve unutamayacağı bir gün olarak hazırlamak istiyorum... sürprizleri eşimde bende çok severiz.. artık yapacak sürpriz kalmadı. akıl verin bana nolurrr... :(
  2. emre aydın  sürpriz

emre aydın sürpriz

Emre Aydın - Sürpriz Ne güzel sürpriz bu böyle, hoşgeldin Boşver çabalama, konuşmak zorunda değilsin Hem hareketlerinden, Küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben. Bütün gün yataktaydım, yüzümde yastık izi Seninse geçmisinde binlerce agır yenilgi Çok şaka yaptiysam, aslında korktuğumdan Beni zaten tanırsın sen. Derler ki , bir yerden sonra Acımaz daha fazla Zaten aşk kötü bir şaka Anlamaya...
  3. Ata Demirer'e çocuk baskısı

Ata Demirer'e çocuk baskısı

özge borak, özge borak sevgilisi, özge borak ata demirer, ata demirer sevgilisi, ata demirer özge borak, ata demirerin yeni sevgilisi, ata demirerin sevgilisi, ata demirer özge, ata demirer özge borak aşkı, ata demirer özge borak evlendi mi, ata demirer özge borak evleniyor Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Ata Demirer, son dönemlerde Eyvah Eyvah filmleriyle başarısına başarı kattı....
  4. Bergüzar Korel'e Sürpriz Doğumgünü Partisi!

Bergüzar Korel'e Sürpriz Doğumgünü Partisi!

bergüzar korel, bergüzar korel haberleri, bergüzar korel doğumgünü Sevgili melekler, Bergüzar Korel kendisine hazırlanan sürpriz doğumgünü partisiyle şaşkına döndü. Karadayı dizi seti ekibiyle anlaşan Korel'in eşi Halit Ergenç eşini orada da yalnız bırakmadı ve sürpriz bir doğumgünü partisi düzenledi. İşte haberin detayları... 'Karadayı' dizisinde canlandırdığı 'Feride' karakteriyle...
  5. Eşe Doğumgünü Mesajları 2016

Eşe Doğumgünü Mesajları 2016

Hayat arkadaşınıza en güzel doğumgünü sözleri arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için en romantik sözlerden oluşan eşe doğumgünü sözlerini bu yazım da paylaşıyorum. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere.. Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. Dileğim bugün...

Sayfayı Paylaş