gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Demirer'in dövmesi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ata demirer yeni filmi berlin kaplanı dövmesi haberleri resimleri burada arkadaşlar. Ünlü Komedyen Ata Demirer, rol arkadaşı Özge Borak'la, beğeni toplayan "Eyvah Eyvah" film çekimleri esnasında bir aşka yelken açmıştı. İki ünlü aşklarını dolu dizgin yaşarken, iş hayatınada ara vermiyor yeni film için çalışıyorlar Melek'lerim. "Berlin Kaplanı" adlı filmin çekimleri için koluna ilginç bir dövme yaptıran Ata Demirer, geçtiğimiz günlerde objektiflere sevgisili Özge ile yakalandı ama ilgiyi dövmesi çekti Melek'lerim:)

Ata Demirer’in kolundaki dövmeyi yeni filmi “Berlin Kaplanı” için yaptırdığı ortaya çıktı.

Bana böyle dövme yakışır!

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Özge Borak ve arkadaşlarıyla birlikte Cihangir’de rakı-balık keyfi yaparken görüntülenen Ata Demirer, objektiflere koluna yaptırdığı dövmeyi göstermişti. “Aslan gibi adamım. Bana böyle dövme yakışır! Ama hiçbiri gerçek değil” diyen ünlü komedyenin dövmelerinin sırrı ortaya çıktı.

Mike Tyson’dan ilham aldı

En son “Eyyvah Eyvah 2” ile beyazperdeye konuk olan Ata Demirer, yeni filminde kariyeri boyunca hiçbir maçını kazanamayan bir boksörü canlandıracak. Efsane boksör Mike Tyson’dan ilham alıp koluna geçici dövme yaptıran Demirer’in komedi türündeki bu yeni filmi “Berlin Kaplanı” adını taşıyacak.

Ata Demirer'in dövmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer'den Özge Borak'a tam puan

Ata Demirer'den Özge Borak'a tam puan

ata demirer, özge borak, tiyatro, kabare, haberleri burada arkadaşlar. Sevgilisi Özge Borak'ın da oynadığı "Kabare" adlı tiyatro oyununu izleyen Ata Demirer, bakın sevgilisi için neler demiş Melek'ler:) Özge Borak, önceki akşam “Kabare” adlı tiyatro oyunuyla Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeydi. 3 bin 500 kişinin izlediği oyunun seyircileri arasında Ata Demirer de vardı. Oyunu...
  2. Ata Demirer'in Sandık Başı Gafı!

Ata Demirer'in Sandık Başı Gafı!

ata demirer, sandık başı gafı, seçim gafı, 2011, oy verdi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ata Demirer her vatandaş gibi 12 haziran pazar günü oy vermek için sandık başına gtti,Ama öyle bir gaf yaptı ki! Seçim günü yaşadığını Twitter'dan paylaşan Ata Demirer, yaşadığı olay için "Tarihi Salaklığım" diyor. İşte o twet: Tarihi salaklıgım:...
  3. Ata Demirer'in Vampirli Reklamına Durdurma Kararı!

Ata Demirer'in Vampirli Reklamına Durdurma Kararı!

ata demirer, vampirli reklam, avea reklamı, 2011, durdurma kararı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bir süredir ekranlarda olan Ata Demirer'in oynadığı vampirli reklama ,reklam denetim kurulundan durdurma kararı geldi. Cep telefonu operatörlerinin reklam filmlerini inceleyen Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK), reklamda yer alan görüntüler ve söz düzeninin Özdenetim...
  4. Ata Demirer'in doğum günü hediyeleri

Ata Demirer'in doğum günü hediyeleri

ata demirer, doğum günü, hediyeleri, twitter msjı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz gün doğum gününü kutlayan ünlü komedyen Ata Demirer, doğum günü hediyeleri ile çektirdiği resimleri twitter de ki sayfasına ekledi ve "sünnetimden sonra ilk defa bu kadar çok hediye aldım" diye de mesaj düştü Melek'lerim:) Meleklermekani.com olarak, Sevgili Ata Demirer'e nice...
  5. İdo'nun  dövmesi

İdo'nun dövmesi

ibrahim tatlısesin oğlu ido, dövmesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İbrahim Tatlıses'in en küçük oğlu İdo, geçtiğimiz akşma arkadaşlarıyla birlikte gezerken objektiflere yakalandı. İdo'nun kolunda ki dövmeleri gören, İdo'nun ailesine ne kadar düşkün olduğunu düşündü. çünkü bir kolunda babasının adı, bir kolunda ise annesinin adı yazıyordu:) İşte o haber ve İdo'nun dövmesi...

Sayfayı Paylaş