gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ATA mızın çok Özel Fotografları..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ATA mızın çok Özel Fotografları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem, Mız Mız

Eylem, Mız Mız

Mız Mız Mız mız sevgilim, çok seksisin Mız mız sevgilim, çocuktan da betersin Bir gidip gelirsin, ne istersin Mız mız olup da, beni kaybettin Hani beni sevgiyle saracaktın Beni sıkı sıkı tutup benim olduğunu anlayacakdın Gökyüzünden yıldızları alacaktın Günden güne sevgimiz artacaktı Ben sana, sen bana tapacaktın Hiç sanmam fazla kalayım Senin gibi mızmız mızmızla, mızmızla Hiç sanmam fazla...
  2. Eylem_ Mız Mız

Eylem_ Mız Mız

Mızmız sevgilim,çok isteksizsin Mızmız sevgilim,çocuktan betersin Bir gidip gelirsin.Ne istersin? Mızmız olupta beni kaybettin Hani beni sevgiyle saracaktın Beni sıkı sıkı tutup,benim olduğunu anlayacaktın Gökyüzünden yıldızları alacaktın Günden güne sevgimiz artacaktı Ben sana,sen bana tapacaktın Hiç sanmam fazla kalayım,senin gibi mızmız mızmızla Hiç sanmam fazla durayım,senin gibi mızmız...
  3. özel çok özel nickler

özel çok özel nickler

özel nickler kişiye özel nickler çok ozel kişiye sözler Ya gözlerin aklımda yada adın aklımda ya hayalin karşımda yada sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum yada özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel.... Beklentilerimden vazgeçebilirim.Dilek başka şey,beklemek başka şeydir.Birincisi umut verir,öteki ancak acı verebilir.Sevgi,beklentilerden arınmıştır. Ben sensiz geçen...
  4. Ata´mızı Rahmet Ve Şükranla Aniyoruz...

Ata´mızı Rahmet Ve Şükranla Aniyoruz...

Büyük önder Atatürk'ü resimler ve şiirler ile şükranla anıyoruz. Bugün hüzünlü bir gün 69 yıl oldu bugün unutamadık atam seni kaybettiğimiz acı gün bugün 7 düvel dize getiremedi seni 10 kasım da kendi isteğinle teslim oldun sen ki baş kumandandın dünyalar kadar savaş kazandın cumhuriyeti kurdun istiklale erdin gelecek nesile bir ülke kurdun 10 kasım da kendi isteğinle teslim oldun...
  5. Çok güzel KaraKalem Ağaç Fotografları - resimleri

Çok güzel KaraKalem Ağaç Fotografları - resimleri

KaraKalem Ağaç çalışmaları KaraKalem Ağaç Fotografları Karakalem çizilmiş ağaç resimleri çalışmaları Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda kara kalem çalışmaları oaln çok hoş ağaç resimlerini sizlerle ve istekte bulunan tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş