gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Ata'dan aşk itirafı

Konu, 'Magazin' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Ata’dan aşk itirafı Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer geçen yazdan beri birlikteliği konuşulan “Eyyvah Eyvah 2” filmindeki sevgilisi Özge Borak’la aşk yaşadığını itiraf etti.

00:19 | 26 Ocak 2011

MAGAZİN SERVİSİ
    CNN TÜRK’ün 5N1K programında “Özge Borak’la beraber misiniz?” sorusuna Demirer, “Daha çok yeni ve kendimizin de daha yeni dillendirdiği bir şey... Doğal olarak bu soruya filmin önüne geçmesin ve reklam için kullanıyor gibi algılanmasın diye cevap vermedim. Aramızda böyle yeni bir şey var. Bu konu hakkında ilk ve son kez konuşuyorum” dedi. Özge Borak 3 yıllık eşi tiyatrocu Bülent Şakrak ile 4 ay önce boşanmış ve bu ayrılığın nedeninin Borak’ın Demirer’le ilişkisi olduğu gündeme geldi. Demirer bu nedenle Borak’ın evliliğinin kendisinin yüzünden bitmediğini belirtmek için ilişkisinin özellikle yeni olduğunu vurguladı.

Ata'dan aşk itirafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti Özcan Deniz, "Yaprak Dökümü" nün Necla'sı Fahriye Evcen ile birlikte olduğu itiraf etti. 'Bastonumun birini Yılmaz'a birini Ferhat'a sattım' 5 ay önce bir hayranı tarafından vurulan Özcan Deniz, ayakta ilk konserini Kaya Artemis Otel'de verdi. Yürümekte zorluk çektiği için sahneye shuttle adlı golf arabasıyla gelen Özcan Deniz, "Sizlerin karşısına...
  2. ATA'dan

ATA'dan

ATA'dan... Ne mutlu "Türküm" diyene. Tarih bir milletin kanını, varlığını hiçbir zaman inkâr edemez. Bizim görüşümüz ki halkçılıktır, kuvvetin, kudretin, egemenliğin, yönetimin doğrudan doğruya halka verilmesidir, halkın elinde bulundurulmasıdır. Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir. "Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Ben yapabilmek için mutlaka bağımsız bir...
  3. Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel, “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Ergenç’le ilişki yaşadığını, “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle açıkladı. Bir süredir birlikte olup olmadıkları tartışma konusu olan “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisi su yüzüne çıktı. Önceki ay eşi Gizem Soysaldı’dan boşanan Halit Ergenç ve arkadaş grubuyla...
  4. İtiraf ediyorum benim aşkım böyle

İtiraf ediyorum benim aşkım böyle

İtiraf ediyorum melişlerim hahahah Ben:Aşkım çok mutluyum bugün:D Aşkım:Hayırdır sultanım? Ben:Melekler mekanından +rep kazandım bugün.. Aşkım:O ne hayatım ne işe yarıyo paramı kazandırıyo gün boyu oranın başındasın maaşmı bağladılar sana? Ben:Gülmekten kırıldım tabiii.İtiraf ediyorum benim aşkım da acık odunluk var odun kaba olur ya dal diyelim hahaha yetkililer duyun sesimi +replere para...
  5. Sinan Akçıl'dan Aşk İtirafı!

Sinan Akçıl'dan Aşk İtirafı!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda eşinden ayrılan Ebru Şallı ile ünlü müzisyen Sinan Akçıl arasında bir ilişki yaşandığı haberi epeydir kulislerde dolaşıyordu. Ebru Şallı bu durumu kesinlikle yalanlıyor ancak yine basında ikilinin yurtdışında gezdikleri haberleri ortalıkta dolaşıyordu. Yeni bir açıklama Sinan Akçıl'dan...

Sayfayı Paylaş