gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Atalay demirci mi? Cem yılmaz mı?

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Türkiye'de Stand-up gösteri dalında ne zaman popüler bir isim öne çıksa hemen Cem Yılmaz'la karşılaştırılır ve onun tahtının varisi olduğu iddiası ortaya atılır.

Bu gelenek bozulmadı, haber siteleri ve Sosyal medya yorumlarında Atalay Demirci'nin Cem Yılmaz'ın tahtını sallayacağı iddia edildi.
    Atalay Demirci 'nin Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programının finalinde yaptığı gösteri sonrası, Atalay Demirci sosyal paylaşım sitesi Twitter 'da tartışma konusu oldu.
    Atalay Demirci, final bölümünde yaptığı gösterisiyle seyirciler kahkahalara boğulurken, Twitter 'da da zaman zaman tepki aldı. Twitter kullanıcıları Atalay Demirci 'nin Cem Yılmaz 'la kıyaslanamayacağını öne sürerlerken ilginç yorumlarda bulundular

Atalay demirci mi? Cem yılmaz mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Cem Yılmaz mI Recep İvedik mi

Cem Yılmaz mI Recep İvedik mi

bir röportajında ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'e arog da rol aldığı günlerle ilgili bi söyleşi yapıldı bakalım ünlü sanatçımız memnun kalmışmı yeni projelerdede yer alacakmı haberimizde..... NİL NEDEN BU ÜLKE MANYAK' DEDİ? NİL KARAİBRAHİMGİL, TÜRKİYE'DE SANAT-GİŞE FİLMİ TARTIŞMASI İÇİN ŞÖYLE KONUŞTU.. 'A.R.O.G'da rol aldınız. Nasıldı? Setteyken birkaç gün boyunca odama gidip ağladım....
  3. Atalay demirci kimdir

Atalay demirci kimdir

Atalay Demirci resimleri fotoğrafları, Atalay Demirci nereli, Atalay Demirci kaç yaşında, Bu biyografimiz de Atalay Demirci hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Atalay Demirci ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Atalay Demirci kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir? Atalay Demirci, 1976 yılında Ankara’nın Nallıhan ilçesinde dünyaya geldi....
  4. Atalay Demirci Sahneyi Terk Etti!

Atalay Demirci Sahneyi Terk Etti!

atalay demirci atalay demirci haberleri Sevgili melekler, Kel Alaka' adlı stand-up gösterisi için Diyarbakır Dicle Üniversitesi’ne (DÜ) gelen Atalay Demirci, öğrencilerin protestosu nedeniyle gösterisini yarıda bıraktı. İşte detaylar.. DÜ ve Öğrenci Konseyi tarafından bahar etkinlikleri çerçevesinde organize edilen, Atalay Demirci’nin katıldığı ve “Kel Alaka” stand-up gösterisini...
  5. Cem Yılmaz Cansu Dere İçin mi Boşanıyor?

Cem Yılmaz Cansu Dere İçin mi Boşanıyor?

cem yılmazın boşanma nedeni, cem yılmaz ahu yağtu boşanma nedeni, cem yılmaz ahu yagtu Kısa bir süre evlenen ve ve bu evlilikten bir erkek çocukları olan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftinin başında ne yazık ki kara bulutlar dolaşıyor. Yakın çevrelerinin de tüm uğraşlarına rağmen ünlü çift için sanırız boşanma yolu göründü. Cem Yılmaz ve eşinin boşanma nedeni olarak ortaya şok bir iddia atıldı....

Sayfayı Paylaş