gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atamızın ölümü hakkında ki ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İyi akşamlar , 10 Kasım yaklaşıyor ve ödev araştırmam için Atanın ölümü hakkında bilgi istiyorum yardımcı olur musunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Atatürk’ e on beş gün kadar son rahat günlerini yaşama olanağını veren hastalık, tekrar normal seyrinden çıkarak yeni bir krizle şiddetlendi. Ardından korkulan son bütün acıyla geldi.

Büyük Komutan, Devlet Adamı, Devrimci ve Büyük İnsan, 10 Kasım 1938 Perşembe günü saat 09.05′ te ölümlü yaşama veda etti.

Atamızın ölümü hakkında ki ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pitbull Hakkında Ayrıntılı Bilgi Burada

Pitbull Hakkında Ayrıntılı Bilgi Burada

pitbul hakkında bilgi pitbull hakkında pitbullar bilgi pitbull köpekleri Temel Özellikleri Son derece cesur (çok eski savaş köpeklerinin torunudur.) ve çok canlı bir köpektir. Düşmanıyla öldüresiye savaşır. Ancak, asgari bir eğitimle yabancıların niyetini anlayabilecek kadar yetenekli, sakin, iyi huylu ve itaatkar bir köpek haline gelebilir. Neler Yapar? Mülk bekçisi olarak çok iyi...
  2. Biberiye Yağı ve Faydaları Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

Biberiye Yağı ve Faydaları Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

biberiye yağı nedir biberiye yağı faydaları Kullanımı çok eskilere dayanan bir bitki ve bu bitkinin yağı bu makalemizin konusu melekler. Özellikle o zamanlarda askerlerin yaralarının erken iyileşmesi için kullanılan biberiye yağı faydaları hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz. Öncelikle şunu belirtelim ki biberiye yağı ağızdan alınmamalı, hamileler kullanmamalı ve tansiyon hastaları...
  3. Melekler ve Cinler Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

Melekler ve Cinler Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

Korkuyorum ama yine de merak ediyorum :D Cinler ve melekler hakkında bana neler söyleyebilirsiniz ? Ne de olsa sizler de meleksiniz :P
  4. Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Aşka Gel adında yeni bir yarışma başlayacak diye duydum ama kanalını hatırlamıyorum.Başlama zamanı ve diğer bilgileri paylaşabilirmisiniz bu sayfadan ?
  5. güney kore mutfağı hakkında bilgi verebilirmisiniz

güney kore mutfağı hakkında bilgi verebilirmisiniz

Güney Koreyi merak ediyoruz ve birkaç arkadaş gitmeyi düşünüyoruz ama yemek kültürü nasıl? Böcek falan yiyorlarsa aç kalırız vallahi :S

Sayfayı Paylaş