gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ata'nın son programı

Konu, 'Magazin' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Cumartesi geccesi yayınlanan bölümde seyircilerin de tanık olduğu sözlü kavgaya tutuşan yapımcı Okan Bayülgen ve Ata Demirer, programı bitirmeye karar verdi.

Kavga sırasında sinirinden ağladığı öğrenilen Demirer’in ilk bölümden itiraben Bayülgen’e, “Canlı yayında isteğim kadar üretici olamıyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Programı bitirelim” dediği belirtildi.

2. scarer

scarer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ata'nın son programı
    bayılıyorum yaa ataya,,

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben ikisinide severim ama okan baülgenin zekası başka tabi ama bunu kinayeye kullanıyo ve kendini biraz sevimsiz hale getiriyo tabiki hoş değil

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

yazık olmuş ataya okanıda sevmem zaten biraz ukala geliyo bana

Ata'nın son programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata'nın çini üzerindeki potresı

Ata'nın çini üzerindeki potresı

Resim "Gençliğe Hitabe" ile çizilmiş.. Muhteşem değil mi..??
  2. ata'nın görunmemıs resımlerı

ata'nın görunmemıs resımlerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ata'nin Anitkabir'e Nakli

Ata'nin Anitkabir'e Nakli

Ulu Önder'in 15 yıl süre ile kaldığı Etnoğrafya Müzesindeki geçici kabri 4 Kasım 1953'de açıldı. Geçici kabrin açılmasında; Meclis Başkanı Refik Koraltan, Başbakan Adnan Menderes, Genelkurmay Başkanı Nuri Yamut, Eski Meclis Başkanı Abdülhalik Renda, Cumhurbaşkanlığı Genel Katibi Nurullah Tolon, Eski Genel Katip Kemal Gedeleç, Ankara Valisi Kemal Aygün ve Belediye Başkanı Atıf Benderlioğlu...
  4. Ata'nın Aşkı

Ata'nın Aşkı

Mustafa Kemal,Harbiye’de öğrenci iken,hafta sonu izinlerini üvey amcasının eşi olan,Makbule Hanımın evinde geçiriyordu.Fikriye’de o zamanlar küçük bir kızdı.Mustafa Kemal’e olan ilgisi de bu zamanlarda başladı.Mustafa Kemal Harbiye’den mezun olduktan sonra,görevleri nedeniyle uzun süre İstanbul’dan ayrı kalmıştı.Bu zaman aralığında Fikriye,onun hasretiyle başbaşaydı. Mustafa Kemal,Milli...
  5. Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ermeni ajansı bu mektubu yayınladı...Atatürk,Türk halkının adını bu tür alçak ve iğrenç suçlamalardan temizleyiniz diyor... İşte o mektup.......... Ermeni haber ajansı Novosti Armenii, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 7 Mart 1920 yılında ABD'li bir amirala gönderdiği belirtilen bir telgrafı yayınladı. Haberde, "Ajansımızın eline çok özel bir belge geçmiştir....

Sayfayı Paylaş