gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Atasay 2010 yili Taki Modelleri...

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

2010 yılı takı modelleri atasay 2010 modelleri takı tasarım yarışması yarışması
    [​IMG] [​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben altın takmayı pek sevmem ama modeller hoşuma gitti :D Teşekkürler paylaşım için :)

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller paylaşım için saol:)

Atasay 2010 yili Taki Modelleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modelleri

Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modelleri

atasay harf yüzük harf yüzük atasay hanımın yüzüğü harfli pırlanta modelleri Hangi bayan pırlantaya hayır diyebilirki...Heleki böyle şık tasarımlar olursa hiçbir bayanın hayır diyebileceğini sanmıyorum... Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modellerine bakın bana hak vericeksiniz melekler :tik:
  2. 2011 Atasay Alyans Modelleri

2011 Atasay Alyans Modelleri

alyans atasay alyans modelleri 2011 atasay modelleri 2011 2011 Alyans modelleri hem modern hemde çok güzeller. Atasayın nazarlı alyansları harika. Artık Nişanlılara NAZAR değmiycek Favorim
  3. Atasay Alyans Modelleri ve Fiyatları

Atasay Alyans Modelleri ve Fiyatları

atasay alyans modelleri ve fiyatları alyans modelleri ve fiyatları atasay 2011 2011 2011 yazında nişanlanacak veya evlenecek gelin adayları için 2011 Atasay alyans modellerini ve fiyatlarını sunuyorum kızlar... İçlerinden mutlaka birini beğeniceksiniz...
  4. Atasay 2011 incili set modelleri

Atasay 2011 incili set modelleri

atasay set modelleri ve fiyatları atasay 2011 set modelleri incili incili atasay, takı, 2011 modelleri, incili set, yüzük modelleri, burada arkadaşlar Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda sizlerle Atasay'ın 2011 İncili Set modellerinden çok şık ve bir o kadar da zarif yüzük modellerini sunuyoruz :)
  5. Atasay 2011 Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

Atasay 2011 Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

2011 altın modelleri altın küpe modelleri 2011 atasay gümüş küpe ve fiyatları atasay ve fiyatları Atasay 2011 altın modelleri, atasay küpe modelleri- atasay gümüş küper modelelr, altın küpe modelleri hakknıda detaylı bilgi alalım. Atasay altın ve gümüş küpe modelleri kullanmak isteyenler için sizlerle melekler :)

Sayfayı Paylaş