gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

atasay harf yüzük harf yüzük atasay hanımın yüzüğü harfli pırlanta modelleri Hangi bayan pırlantaya hayır diyebilirki...Heleki böyle şık tasarımlar olursa hiçbir bayanın hayır diyebileceğini sanmıyorum...
    Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modellerine bakın bana hak vericeksiniz melekler :tik:

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ay bu tam bana göre hemde ismimin baş harfi ben bunu istiyom:hıms:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller ya tesekkürler pasim

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller evt paylaşım için teşekkürler:)

Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nisan Yüzükleri Atasay favori yüzük modelleri ve diğerleri buyrun kızlaaaaaar

Nisan Yüzükleri Atasay favori yüzük modelleri ve diğerleri buyrun kızlaaaaaar

En güzel nişan yüzükleri nişan yüzükleri nisan yuzukleri nisan yuzukleri erkek ve kadın Vallahi erkekler bu nişan yüzüğü olayından zerre anlamıyorlar. Benim nişanlım da öyle alayı öyle malesef. Yüzük dediğin iki kişinin yani kadın ve erkeğin tamamlayıcı şekilde güzel bir aksesuarı olacak öyle değil mi kızlar haksız mıyım. Hani belki odunumsu arkadaşlardan bir kaç tanesi konuya girer görür ve...
  2. Tek taş pırlanta yüzük modelleri

Tek taş pırlanta yüzük modelleri

tek taş pırlanta, yüzük modelleri, 2011 yüzük modelleri burada arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, sizlere 2011 yılının tek taş pırlanta yüzük modellerinden örnekler sunacağız. Dileriz ki, beğendiğiniz pırlanta yüzük, size hediye olarak gelir:)
  3. 2012 Eros Pırlanta Yüzük Modelleri

2012 Eros Pırlanta Yüzük Modelleri

yüzük pırlanta yüzük 2012 yüzük modelleri 2012 pırlanta yüzük modelleri tektaş yüzük modelleri tektaş pırlanta yüzük modelleri eros pırlanta yüzük modelleri 2012 eros pırlanta yüzük modelleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Her bayanın hayalidir sevdiği kişiden pırlanta tektaş yüzükle evlilik teklifi almak...Yada beklediğiniz teklifi aldınız sözünüzde yada nişanınızda...
  4. Adele One And Only Türkçe Şarkı Sözü

Adele One And Only Türkçe Şarkı Sözü

Adele One And Only Türkçe Şarkı Sözü Merhaba millet sizden Adele One And Only Türkçe Şarkı Sözlerini bekliyorum paylaşırsanız sevinirim.
  5. Adele - One And Only Şarkı Çevirisi

Adele - One And Only Şarkı Çevirisi

Adele One And Only Türkçe sözleri Adele - One And Only Şarkı Çevirisi Merhaba Sevgili Melek'lerim, son zamanların en gündemde ki şarkıcılarından biri olan Adele'nin One And Only adlı şarkısının sözlerini türkçe çevirisi olarak bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz :) You've been on my mind Aklımdaydın I grow every day, Her gün büyüdüm, Lose myself in time just thinking of your face Yüzünü...

Sayfayı Paylaş