gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Atasay'dan Çok Özel Alyans Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Atasay'dan Çok Özel Alyans Modelleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, düğün alışverişlerinin en heyecan verici olanı herhalde alyans seçimidir. Bir ömür boyu parmaklarda taşınacak alyansın en güzelini seçmeye çalışır çiftler. Bu seçim sırasında pek çok çiftin tercih ettiği markalardan biri Atasay'dır. Yenilikçi tasarımları ve modern çizgileriyle kuyyum sektöründe önemli bir yere sahip olan Atasay'ın siz meleklerimiz ve eşleriniz için tasarladığı birbirinden özel alyans modellerini galerimizden paylaşıyoruz...

Atasay'dan Çok Özel Alyans Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modellerİ

Alyans Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çok özel yastık modelleri

Çok özel yastık modelleri

Bu yastıkları çok ok seveceksiniz o kadar sevimliler ki :D:D:D
  3. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  4. Atasay'dan Son Model Şık Alyans Modelleri 2012 Örnekleri

Atasay'dan Son Model Şık Alyans Modelleri 2012 Örnekleri

atasay alyans modeller atasay alyans çeşitleri Sevgili melekler, evlilik kurumunun en belirgin özelliği herhalde alyanslar. Evlilik öncesi büyük bir heyecanla seçilen alyans modelleri usta tasarımcıların elinden birbirinden değişik tarz ve şekillerde alıcıya ulaşıyor. Kuyum sektörünün en bilinen markalarından Atasay da alyans konusunda hayli iddialı modeller tasarlıyor. Bu yazımızda Atasay...
  5. Özel Tasarım Alyans Modelleri

Özel Tasarım Alyans Modelleri

Evlilik kararı alan çiftler için düğüne kadar sürecek söz ve nişan merasimleri vardır. Bazen ise ufak bir merasimden sonra direk evlilik için hazırlık yapılır. Adetlere göre nişan da takılan alyans modelleri bazen de özellikle erkekler için düğün merasimin de takılır. Alyans modelleri genellikle altın olarak tercih edilse de günümüz de daha farklı tasarımlardan da seçilebiliyor. Alyans...

Sayfayı Paylaş