gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Atasözleri ve deyimler canlanırsa ...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Simdiye kadar sürekli atasözlerini kafamizda canlandirmaya calistik degilmi meleklerim:) Ama simdi birkactanesini resim olarak görecegiz meleklerim :D:D:D

Dost basa düşman ayağa bakar.

İğne atsan yere düşmez.

Üzüm üzüme baka baka kararır.

Kedi uzanamadığı cığere mundar der.

Dost acı söyler.

:laugh::laugh::laugh:

Atasözleri ve deyimler canlanırsa ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri ve deyimler canlandıı

atasözleri ve deyimler canlandıı

melekle ilgili atasözleri melek ile ilgili atasözleri melek ile deyimler meleklerle meleklerle deyimler sürekli olarak en çok da büyüklerimizden duydugumuz atasözlerinin hayatımıza uyarlanmış şekline bir bakalım nasılmışşşşşşş:laugh::laugh: atın ölümü arpadan olsun............. aç ayı oynamazzz.............. körle yatan şaşı kalkarr...............:laugh: haticeye degil...
  2. Amasyaya Özgü Konuşma Biçimleri, Atasözleri, Deyimler, Dualar

Amasyaya Özgü Konuşma Biçimleri, Atasözleri, Deyimler, Dualar

melek ile ilgili atasözleri ve deyimler melek ile ilgili deyimler meleklerle melekler sağlığına duacı olmak deyiminin anlamı Amasya'da bütün Türkiye'de kullanılan deyim ve atasözlerinin yanı sıra sadece bu bölgede kullanılan ifadeler de bulunmaktadır. "Hışırım çıktı" "Benden yemlen yumurtayı başkasına bırak" "Hızlı yürüsen deli, yavaş yürüsen ölü derler"...
  3. İngilizce atasözleri ve anlamları

İngilizce atasözleri ve anlamları

ingilizce atasözleri ingilizce atasözleri ve anlamları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda İngilizce atasözleri ve anlamları sunuyoruz. Belki msn iletinizde ya da Facebook sayfanızda kullanırsınız, kimbilir :) Do as the Romans do when in Rome Ya bu deveyi güdersin, ya bu diyardan gidersin Cleanliness is next to godliness Temizlik imandan gelir The early bird gets the worm Sona...
  4. rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

arkadaşalr bana rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri lazım. şimdiden tşk ederim
  5. Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler arıyorum ben bu konuda sizden de yardım bekliyorum hanımlar

Sayfayı Paylaş