gebe
  1. selinn

selinn Forum Okuru

AtatÜrk 10 Kasim Belgeselİ

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında selinn tarafından paylaşıldı.

AtatÜrk 10 Kasim Belgeselİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün 10 Kasım Atatürk Haftası.

Bugün 10 Kasım Atatürk Haftası.

''ATAM SENİ ŞÜKRAN, ÖZLEM VE MİNNETLE ANIYORUZ'' Meleklerim Bugün 10 Kasım Atamızı anma haftası (: Atamızı Bizlerde analım istedim ve konumuzu açtım. Atamızın elinden yazılmış güzel bir metinle ve resimleriyle 10 Kasımı hüzünle anıyoruz. İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem;...
  2. 10 kasım atatürk haftası ile ilgili yazılar

10 kasım atatürk haftası ile ilgili yazılar

Okula giden çocuğum kafamın etini yedi lütfen bana on 10 kasım atatürkü anma haftası ile ilgili yazılara örnekler vermeniz mümkün mü
  3. 10 Kasım Atatürk'ü anma günü ve Atatürk haftası

10 Kasım Atatürk'ü anma günü ve Atatürk haftası

10 kasım atatürk'ü anma Günü 2014-2015 ,10 kasım atatürk'ü anma günü ve atatürk haftası,10 kasım atatürk ü anma günü programı hakkında bilgiler Atatürk Haftası, 10 Kasım 1938 günü saat 9'u 5 geçe yaşamını yitiren Mustafa Kemal Atatürk'ün anısına düzenlenen; onun yurtseverliği, inkılap ve ilkelerinin anlatıldığı, radyo ve televizyonda Atatürk'ün konuşmalarının kendi sesinden dinletildiği,...
  4. 10 kasım türküsü

10 kasım türküsü

10 kasım türküsü,10 kasım şiirleri,10 kasım türküsü fazıl hüsnü dağlarca Atatürk! Anıtkabir devrimlerini söyler, Bozkır ovalarına, Erciyes'e Ağrı'ya, Ulusun egemen olduğunu Özgür olduğunu Haykıracağım haykıracağım işte, Senin sustuğunca! Yolunda yürüyeceğim Atatürk; Ana baba oğul kız, Dere tepe bucak köy, Yeryüzü yaşamalarımla değil Oralarda, Senin gittigince! Atatürk, taşıyacağım...
  5. Atatürk ile ilgili söylenmiş 10 kasım sözleri

Atatürk ile ilgili söylenmiş 10 kasım sözleri

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım ile ilgili söylenen sözleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Ölümünün ardından dünyaca ünlü kişilerin de söylemiş olduğu sözleri de paylaştığımız bu konumuz da biz de melekler mekanı olarak atamızı saygı ve sevgi ile minnetle anıyoruz. Ayrıca 10 kasım ile ilgili facebook sözlerine buradan ulaşabilirsiniz. 10 Kasımda...

Sayfayı Paylaş