gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Atatürk" Filminin Kadrosu Belli Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

atatürk filmi, atatürk film oyuncuları, atatürkün hayatı
    Sevgili melekler, İngiliz-Macar ortak yapımıyla gerçekleştirilecek olan "Atatürk" adlı filmin başrol oyuncuları belli oldu. Filmde Atatürk'ü genç oyuncu Jack Fox, Latife Hanımı ise Daisy Bevan canlandıracak. Benim anlamadığım filmin kadrosunun bir yerinde neden yokuz? O kadar Atatürk filmi yapıldı ama bana göre pek de başarılı olmadı. İster misiniz bu film Oscar alsın? :) İşte detaylar...

atatüek-filmi.jpg

Yapımcı Fuad Kavur, Atatürk’ü canlandıracak oyuncunun seçiminde neden TÜRK aktör tercih etmediğini ve Çok özel Jack Fox röportajı ve Fox’un ananesinin ATATÜRK’ün evinde İngilizce öğretmenliği yapması detaylarına kadar anlattı…

Temmuz ayında Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı isim analizi konusunda haber yaparak kapağına taşıyan ve medya dünyasında uzun süre tartışılan Moon Life Dergisi, Ağustos ayında da Gazeteci Ayşegül Ekinci’nin özel haberiyle çok konuşulacak bir kapağa daha imza attı.

Hürriyet Gazetesi ve CNN TÜRK Londra Temsilciliği ardından halen Kanal D’nin İngiltere Temsilciliği’ni yürüten gazeteci Ayşegül Ekinci, son yılların en iddialı projesi olan, İngiliz-Macar ortak yapımı “Atatürk” filminin hikâyesini ve filmin dev kadrosuyla yaptığı özel röportajları, ilk kez Moon Life okuyucuları ile paylaştı.

İŞTE ATATÜRK’ÜN TÜRK’SÜZ DEV KADROSU

ATATÜRK filminin başrol oyuncusu yani Mustafa Kemal Atatürk’ü oynayacak isim için birçok tartışma yapıldı. Yapımcı Fuad Kavur, Atatürk’ü canlandıracak oyuncunun seçiminde yaşadıklarını ve İngiliz oyuncu Jack Fox’un bu rolü oynamasına nasıl karar verildiğini ve neden TÜRK aktör tercih etmediğini detaylarına kadar Ayşegül Ekinci’ye anlattı.

İngiliz film endüstrisinin dünyaca tanınan isimleri “Atatürk” filmi için buluşurken, filmin dev kadrosu ilk defa Cannes Film Festivali’nde dünyaya duyuruldu. 2014 yapımı “Atatürk” filminin başrollerinde dünyaca ünlü oyuncular rol alıyor. İngiliz sinemasının genç Jack Fox, Atatürk’ü canladırırken, Latife Hanım rolünde Daisy Bevan oynuyor. Atatürk’le yaşadığı aşkı itiraf etmesiyle tüm dünyanın dikkatini çeken ünlü sanatçı Zsa Zsa Gabor rolünü Tatiana Arntgolts, beyazperdeye aktarıyor. Filmde, uluslararası politik zekasıyla tüm ülkelerin takdirini kazanan İsmet İnönü rolünü ise, Julian Rhind oynuyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönem padişahlarından 2. Abdülmecid’i Terence Stamp, Sultan Vahdettin rolünü ise Brian Cox canlandırıyor. Film kulisleri ve kritikler, Oscarlı dev kadroyu işaret ederek, bu ekibin yapacağı film şimdiden Oscar’a aday yorumlarında bulundu.

"Atatürk" Filminin Kadrosu Belli Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk filmi

Atatürk filmi

http://www.youtube.com/watch?v=GOYd8309FKw
  2. İffet Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

İffet Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

iffet dizi oyuncuları iffet dizisi oyuncuları dizisi oyunculari dizi oyunculari dizisinin konusu İffet dizisi, iffet filmi, oyuncuları, kim oynuycak, nezaman başlıycak ile ilgili bilgiler İffet rolü için önce Naz Elmas'ın daha sonrada Fahriye Evcen'in adı geçmişti kızlar biliyorsunuz...Son anda İffet rolünü oynamaktan vazgeçen Fahriye Evcen'in yerine bakın kim oynayacakmış... Müjde Ar...
  3. Fetih 1453 Filmi oyuncu kadrosu

Fetih 1453 Filmi oyuncu kadrosu

fetih 1453 Filmi oyuncuları 1453 oyuncu kadrosu Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethini konu alan Fetih 1453 filmi oyuncuları filmde oynadıkları roller ve resimlerini paylaşıyoruz. Filmin diğer oyuncuları ve oynadıkları roller ise şöyle; Ali Rıza Soydan Papa Cengiz Coşkun Şovalye...
  4. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Ben Onu Çok Sevdim dizisi. Merhum başbakanlarımızdan, idamla hayatına son verilen Adnan Menderes 'in arasında kaldığı iki aşkı anlatacak olan dizide Mahir Günşiray 'ın başrolde olacağı kesinleşmişti. Dizide rol alacak diğer oyuncular...
  5. Jurassic Park 4 Filminin Kesin Tarihi Belli Oldu !

Jurassic Park 4 Filminin Kesin Tarihi Belli Oldu !

Bu konu; Jurassic Park 4 Filminin Kesin Tarihi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem yayınlandığı her bölümüyle büyük ses getiren Jurassic Park serisi 3. bölümünden sonra epey bir ara vermişti. Önce 2005'te gösterime gireceği söylenen, ardından bu tarih 2008'e ertelenen ama bir türlü çekilemeyen 'Jurassic Park 4' için gösterim tarihi nihayet belli oldu. Film 13...

Sayfayı Paylaş