gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Atatürk Gafı Seray'ın Başına Dert Açtı

Konu, 'Magazin' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Atatürk Gafı Seray'ın Başına Dert Açtı

Seray Sever'in bir televizyon programında yaptığı Atatürk gafı başına dert açtı.Sever hakkında soruşturma başlatıldı.

Programda, “Atatürk hem Kurtuluş Savaşı yapmış, hem de iki kadını idare etmiş. O bile böyleyse şimdiki Türk erkekleri neler yapmaz” diyen Sever hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Emekli uzman çavuşlar adına avukat Fidel Okan'ın suç duyurusunda bulunduğu Seray Sever konuyla ilgili olarak, “Bana henüz bir bilgi ulaşmadı. Ama ortada kötü niyet ya da saygısızlık yok. Bu konuda yorum yapma gereği bile duymuyorum” diye konuştu. Seray Sever'e 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılabilir.

Atatürk Gafı Seray'ın Başına Dert Açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerle başınız dertte mi?

sivilcelerle başınız dertte mi?

Yağ bezlerinin fazla çalışmasının sebep olduğu küçük çıbanlara sivilce denir. Sivilce kesinlikle sıkılmamalıdır. Aksi taktirde ciltte iz kalabilir. Ayrıca çok yağlı ve baharatlı yiyecekler yememek gerekir. Bir su bardağı ekşi nar suyuna yarım su bardağı sirke karıştırn. Bu suya bir parça pamğu batırıp sivilce üzerine kompres yapın. 2 su bardağı suya 2 çorba kaşığı ıhlamur koyup 20 dakika...
  2. Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı DertteDoç. Dr. Nilüfer Darıca Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Bir insanın herhangi bir olaya ya da bireye karsı geliştirdiği tutumlar, onun kişiliği doğrultusunda şekillenir. Kişilik ise insanı başkalarından ayıran tutum ve davranış örüntülerini içeren tüm ruhsal özelliklerden oluşur. Diğer bir deyişle, bir insanın tüm İlgilerini,...
  3. CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı bu kez Almanya'dan alındığı iddia edilen yardım parasıyla dertte! Başsavcılık bu konuda inceleme başlattı. CHP'nin bir Alman vakfından para aldığı iddiaları üzerine harekete geçen Başsavcı Yalçınkaya, Nazizm ve Almanya uzmanı Talip Doğan Karlıbel'den belge istedi. Almanya ve Nazizm uzmanı Talip Doğan Karlıbel, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın,...
  4. Dili Müjde Ar'ı başına dert açtı

Dili Müjde Ar'ı başına dert açtı

Sivri dilli Müjde Ar'ın dili bu defa başına dert açtı... ‘HANGİ TARLADA YETİŞİYOR BU MÜDÜRLER’ SÖZÜNE 2 YILA KADAR HAPİS İSTENDİ. Müjde Ar’ın, okul çantalarında kullanılan resimler ile ilgili bir haberde kullandığı cümleler başına iş açtı. Müjde Ar, geçen mayıs ayında bir televizyon kanalında Eskişehir Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan’ın okul çantaları ile ilgili açıklamalarını...
  5. Ata Demirer'in Sandık Başı Gafı!

Ata Demirer'in Sandık Başı Gafı!

ata demirer, sandık başı gafı, seçim gafı, 2011, oy verdi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ata Demirer her vatandaş gibi 12 haziran pazar günü oy vermek için sandık başına gtti,Ama öyle bir gaf yaptı ki! Seçim günü yaşadığını Twitter'dan paylaşan Ata Demirer, yaşadığı olay için "Tarihi Salaklığım" diyor. İşte o twet: Tarihi salaklıgım:...

Sayfayı Paylaş