gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk Hayatı Hakkında Şiir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Atatürk Hayatı Hakkında Şiir arıyorum. Kızlar selamlar hepinize. Sizden Atatürk Hayatı Hakkında Şiir rica ediyorum ve bu konuda bana da yardım edeceğinizi biliyorum :) yani umuyorum :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürk Hayatı Hakkında Şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halim Yağcıoğlu'ndan Atatürk Şiirleri

Halim Yağcıoğlu'ndan Atatürk Şiirleri

halim yağcıoğlu şiirleri halim yağcıoğlu atatürk şiirleri acıklı atatürk nun nun ile ilgili MUSTAFA KEMAL'LER TÜKENMEZ Tükenir elbet Gökte yıldızlar denizde kum tükenir Bu vatan bu topraklar cömert Kutsal bir ateşim ki ben sönmez İnanın Mustafa Kemal'ler tükenmez .. Ben de etten kemiktendim elbet Ben de bir gün göçecektim elbet İki Mustafa Kemal var iyi bilin Ben işte o ikincisi...
  2. Atatürkün Hayatı

Atatürkün Hayatı

Oğlumun performans ödevi için araştırma yaparken aşağıdaki bilgilere ulaştım. Ne yapayım ben araştırıyorum. Bu performans ödevlerinden emin olun gına geldi. Çocuklarımızın bağzıları daha bilgisayarı bile kullanmayı bilmezken mecburen biz anne babalar bu ödevler için pc de zaman geçirmek zorunda kalıyoruz. ATATÜRK'ün HAYATI Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi,...
  3. 19 Mayıs Atatürk Şiirleri

19 Mayıs Atatürk Şiirleri

19 Mayıs ve Atatürk Şiirleri 19 Mayıs Atatürk Şiirleri 19 mayıs Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden tüm sevgili misafirler, Meleklermekani.com olarak, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nızı kutluyor ve sizlere 19 Mayıs Atatürk şiirleri aktarıyoruz. 19 Mayıs en ugurlu bir gündü 19 mayıs bana istiklalin güneşi bügün doğdu vatana kurtuluşun müjdesi bugün samsundan geldi...
  4. Atatürkün Anıları Ve Hayatı hakkında merak edieln bilgiler burada

Atatürkün Anıları Ve Hayatı hakkında merak edieln bilgiler burada

Atatürkün Hayatı Atatürkün Anıları Ve Kısaca Hayatı Türk Ulusunun Lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün şiirleri hayatı ve anıları gibi bir çok konuya değindik daha önce. Şimdi de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı ve anıları hakkında kısaca bilgi aktarıyor ve Mustafa Kemal Paşa'nın hayatıla ilgili bilgi tazelemek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. 1857...
  5. Atatürkün Askerlik Hayatı Özeti hakkında bilgi istiyorum

Atatürkün Askerlik Hayatı Özeti hakkında bilgi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse Atatürkün Askerlik Hayatı Özeti hakkında kısaca bilgi rica ediyor ve şimdiden Atatürkün Askerlik Hayatı Özeti için vereceğiniz bilgilere tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş