gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürk için söylenen güzel sözler var mı =

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ulu önder Atatürk hakkında ünlülerin yada düşünürlerin söylediği güzel sözler var mı =

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

atatürk için söylenen güzel sözler var mı = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevlanadan en güzel sözler var mı ?

mevlanadan en güzel sözler var mı ?

kızlar mevlanın en güzel sözlerinin tamamını bulabileceğim, bir konunuz var mı düşündürücü ve ibret verici sözleri özlü sözleri de olabilir teşekkür ediyorum.
  2. Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler sundunuz mu sitenizde bu gün kadınlar günü ya bize özel söylenmiş özlü sözler paylaşın kızlar.
  3. Facebook güzel sözler var mı ?

Facebook güzel sözler var mı ?

Facebookta kullanmak için güzel en güzel sözler arıyorum varmı kızlar sizin bildikleriniz yazarsanız yada paylaşırsanız sevinirim.
  4. Kadınlar İçin Söylenen En Güzel Sözler

Kadınlar İçin Söylenen En Güzel Sözler

Kadınlar İçin Kısa Sözler Kadınlar İçin Söylenen Sözler Bir çiçek kadar zarif ve hassa olan kadınlar için söylenen en güzel sözleri sizler için listeledik melekler, buyrun .. :) -Seven bir kadın için sevdigi erkeğin yüzü, ona tıpkı denizin denizciye gorundugu gibi görünür. HONORE DE BALZAC - Bir kadın, eğer bir erkek onun eline düşmeden once kucağına düşebilseydi daha cazibeli olurdu....
  5. güzel teklif sözleriniz var mı?

güzel teklif sözleriniz var mı?

Ben bir kızı çok beğeniyorum ve ona açılmak istiyorum ama şöyle etkili bir teklif olsun istiyorum.Bana yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş