gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk - İran Şahı ile Konuşması - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Atatürk - İran Şahı ile Konuşması - (( ATATÜRK ARŞİVİ )) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şahin

Şahin

Vefasız ve zalim yöneticiye, Bu kuşa sahip olmak geçici bir göreve getirilmeye delalet eder.Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir Aksi taktirde, bazı insanların size kötülük yapacak demektir. Ölü bir şahin görmek, veya bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan sorunları aşıp düşmanlınızı alt edeceğinize işarettir. Eğer dikkat etmezseniz, birtakım insanların size kötülük yapmasına...
  2. Şah

Şah

Başarılı olması çok zor olan bir işi üstünüze alacak, başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.
  3. Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bir hikaye vardı bir bebeğin doğmadan önce Allah ile konuşmasıyla alakalı. Hani ben yarın dünyaya gidecem hazırım vs diyordu hikayede bu hikayenin tamamını rica ediyorum.
  4. şahin

şahin

benim facebook taki resimlerim neden beğenilmiyor
  5. Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

AYY kıyamam bakın nasılda korkuyor doğmaktan bizde onları 4 gözle bekliyoruz asıl onlar bizim meleklerimiz :D Doğacak bebek doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür: ''Allah'ım gidecegim ve orada ne yapacağım bilmiyorum.'' *Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek ''Allah'ım onların dilini bilmiyorum.Onlarla nasıl anlasacagım,nasıl... iletisim kuracagım?'' *Senin için...

Sayfayı Paylaş