gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Atatürk köşesi

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Atatürk köşesi

Konu Mustafa Kemal Atatürk bölümüne taşınmıştır.

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Atatürk köşesi

Inancin ölçüsünün sakalda olmadigini anladigina sevindim. Valilik
    meselene gelince, bugün koltuk ugruna kirk yillik sakalindan vazgeçebilen yarin baska seyler için milletinden bile vazgeçebilir. Seni böyle bir ikileme mahkum birakmayalim. Kal saglicakla...

bayıldım bu lafına çok zeki biriydi tarihe bidaha gelmesi zor bir insan nur içinde yatsınn

Atatürk köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. ‘Atatürk Köşesi’ özel okulda kalktı

‘Atatürk Köşesi’ özel okulda kalktı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle, “Atatürk Köşesi”nin özel öğretim kurumlarının yönetim bölümünde bulunması zorunluluğu ortadan kaldırıldı. Özel okulların hangi mekânlarında kılık - kıyafet kurallarına uyulmasının zorunlu olduğuyla ilgili cümle yeni yönetmelikten çıkarılarak, “Özel öğretim kurumlarındaki eğitim personeli, diğer personel, öğrenci ve...
  3. belenin köşesi dertt köşesi..

belenin köşesi dertt köşesi..

varsa derdiniz güzin abla olmaya razıyım..
  4. Film Köşesi

Film Köşesi

film köşesi, rahat koltuk izle, takımları, modelleri hakkında bilgi. Siz hiç bu kadar şahane bir fılm izleme köşesi gördünüz mü? Çok beğendiğim bu film köşesine ışınlanmak istedim,benimle gelenler??
  5. LALE'nin Köşesi  :)))

LALE'nin Köşesi :)))

:ohoh: köşeme herkesi bekliyorum ,sevgilerle :)))

Sayfayı Paylaş