gebe
  1. inlovedimple

inlovedimple Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ATATÜRK kürsüsü :S

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında inlovedimple tarafından paylaşıldı.

atatürk kürsüsü :m.c: BEN 6. SINIFA GIDIYORDUM VE BEDEB EGITIMI DERSINDEYDIM HOCA BIZI SERBEST BIRAKMISTI BENDE OKULA YENI YAPILAN ATATÜRK KÜRSÜSÜNUN USTTUNE CIKIP INIYORDUM VE EN SONUNDA KIRILMISDI IÇINE DUSMUSTUM... EN SONUNDA MUDUR SENI OKULDAN ATTTIM DIYE KORKUTMUSTU 1 HAFTA KENDIME GELEMEMISTIM :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: ATATÜRK kürsüsü :S
    :D:D ohh iyi olmuş sana, ne işin var Atatürk kürsüsünün üstüne çıkıyon atlıyon :D:D iyi bir ders olmuştur heralde dimi :D:D

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    :d genelde mudurlerın huyudur korkutmak ıcın okuldan atıldın falan ...bende cok yasamısdım

Son düzenleme: 27 Temmuz 2009
  4. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha fena olmuş çook fena :)

5. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Atatürk bu çarpar vallahi :D :D

ATATÜRK kürsüsü :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. Voleybol'da Şeref Kürsüsü

Voleybol'da Şeref Kürsüsü

şeref kürsüsü Türkiye Deplasmanlı Voleybol 1. Ligi tarihinde erkekler ve bayanlarda Eczacıbaşı’nın büyük üstünlüğü dikkat çekiyor. 1970 yılında start alan erkekler liginde geride kalan 33 sezonda 11 kez mutlu sona ulaşan Eczacıbaşı, bayanlarda da 26 sezonun 19’unda şampiyonluğun sahibi oldu. Erkeklerde Eczacıbaşı’ndan sonra Halkbank 5, Galatasaray 4, İETT, Netaş, Arçelik 3’er, Erdemirspor 2,...
  3. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  4. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...

Sayfayı Paylaş