gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur, vur yada patlat .. herneyse... [​IMG]

Ben hala bunu anlamış değilim durup dururken Atatürk neden böyle birşey desin demi :d

Aklıma geldi otobüsteyken tüm yol boyunca bunu düşündüm böyle birşey kesin yok yok ama nerden çıktı bu söz dedim ve araştırdım..

-İlkokul sıralarında pek sıklıkla söylenen bir tekerleme.
    -Atatürk ün böyle bir şey söylemediği bir gerçek. fakat insanları enseden vuran bir zihniyetin olduğu açık.

-Ense tokatlamayı sevenlerin kemalist olmasını gerektiren durum
    Atatürk'ün söylediği onca söz durup dururken... allahım sen bana sabır ver ki söylememiştir sanmıyorum. söylediyse de yakışır Atam'a :):):D

Ayy vallahi çatlıcam kesin birşey yok kim niye demiş varmı bilen yazıversin ...

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boş bulduğun enseye patlat ama bide kaç:))))

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence de dememiştir komik bi söz bence Atatürk ü ciddiye almayan birinin uydurduğu bişey ama nasıl bu kadar yayılmış valla bilemicem:))

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :) Atatürk büyük bir önder ya bu yapılan saçma harekete onun önderliğini katmak belki hareketi bir nebze de olsa mantıklılık çerçevesine oturtmak amacıyıla uydurlmuş olabilir kanımca....:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ama hem atacıyız hemde yüzde doksanımız bunu eglence olsun diye yapıyor.. deişik bir durum..

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlhan İrem Ne demişti?

İlhan İrem Ne demişti?

İlhan irem ne kadar da güzel söylemiş.İşte hayat sensiz de yaşanıyor: gerçektende öyle mi? evet her ne olursa olsun, başımıza ne gelirse gelsin, bizi kim terkederse terketsin, kim aldatırsa aldatsın, hangi arkadaşımız ihanet ederse etsin, çaresizlikten kıvrandığımız günlerde olsa, işsizde kalsak, aşksız da kalsak, parasızda olsak, yapayalnız da kalsak, hayat bizi sınavlara soksada işte hayat...
  2. Eınsteın ne demişti.?

Eınsteın ne demişti.?

einstein arı teorisi Arıların Kayboluşu ve Einstein'ın İddiası! Arı popülasyonundaki azalmanın, ekolojik dengeleri tamamen değiştirebileceği iddia ediliyor. ABD'de 2008 baharının tam başında arıların ortadan kaybolması, arıcılıkla geçinenler ve çevreciler arasında endişe yarattı. ABD Tarım Bakanlığı, New York'tan California'ya 27 eyalette yüz binlerce arı kovanının aniden boşaldığını...
  3. Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 Merhaba arkadaşlar Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 hakkında bilgisi olan var mı. Lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlarım bizede yazsın
  4. Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar ben Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını çok merak ettim bana Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın.
  5. Boş gebelik nedir?

Boş gebelik nedir?

Boş gebeliğin nedenleri dış gebelik neden olur Merhaba kızlar Ben çevremde daha önce pek duymadım galiba çok sık rastlanan bir durum değil oş gebelik olarak bilinen Anembriyojenik gebelik hakkında Sema Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Gülnihal Bülbül bilgi veriyor. Halk arasında su gebeliği olarak bilinen boş gebeliğin tanısı ultrasonografi ile konulur. Boş gebelikte...

Sayfayı Paylaş