gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor flüt notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor flüt notaları lazım yardımcı olurmusunuz

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Atatürk Ölmedi Atatürk ölmedi
    Yüreğimde yaşıyor
    Uygarlık savaşında
    Bayrağı o taşıyor
    Her gücü o aşıyor

Türklüğe güç veren devrimler senin
    Yurduma çizdiğin aydın yol senin
    Gençlik senin, sen gençliğinsin
    Ölmedin ölemezsin

Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor flüt notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk ölmedi yaşıyor!.. (Hasan Tahsin)

Türk ölmedi yaşıyor!.. (Hasan Tahsin)

Mondros Ateşkes Antlaşmasından sonra, Yunan ordusunun İzmir'e çıkacağı söylentileri dolaşıyordu! Hasan Tahsin bunun üzerine Hukuk-u Beşer gazetesinde bir makale yayımlar! Namus Uğruna ismini taşıyan bu makaleden alıntı... "Korkmuyoruz gelsinler. Hatta Masum Türk'e kastı olan bütün dünya gelsin. Süngüleriyle zaten kanayan yaramızı deşsinler. Toplarıyla evlerimizi, kuvvetlerimizi...
  2. Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Gülpembenin flüt notaları Gülpembenin notaları Merhum Barış Manço'nun en güzel diyeceğim ama hepsi güzel olan eserlerinden birisi, Gülpembe'nin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler . Kendisini rahmetle anıyoruz sen gülünce RE LA LA Sİ(B) LA SOL LA güller açar gülpembe SOL FA SOL SOL FA SOL LA SOL dağlar hep seni söyler FA Mİ FA Mİ FA SOL FA Mİ FA seni çağırır gülpembe Mİ...
  3. Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır acaba bu konuda bana acil olarak gerekli bilgileri verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  5. Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müziği Flüt Notaları titanik müzik notaları flüt Bir misafirimizin sorusu üzerine bu konuyu açıyor ve Titanik film müziğinin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) do - do -do -do -si- do- do-si-do-re–mi-re-do-do-do-do-si-do-do-sol-do-re-sol-sol-fa-mi-re-mi-fa-mi-re-do-si-do-do-si-do-re-mi-re-do

Sayfayı Paylaş