Atatürk resimli t-shirtler | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Atatürk resimli t-shirtler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.177
    Ödül Puanları:
    113
    atatürk resimli t shirt atatürk resimli tişörtler
    Üzerinde ulu önderimiz Atatürk'ün resminin bulunduğu bu t-shirtler hem çok anlamlı hemde bir okadar şık.

Yabancı ünlülerin resimli t-shirtlerini üzerinde taşayanlar için bana göre çok güzel bir örnek:tik:
    Bunlar bayanlar için

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Bunlarda erkekler için olan modeller

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Atatürk resimli t-shirtler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çiftler için t-shirtler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. BaskiLi T-Shirtler ...

baskılı t shirtler atatürk baskılı tişört Meleklerim sizde sade T-shirtlerden biktiysaniz, bunlar tam sizlik :) Hem rahatlar hemde göze hitap ediyorlar :) demi ??? :) :deli:
  3. YENİ MODEL T-sHİRTLER

Bunları kim akıl edipte üretiyor Çok ilginçler:) ayyy tam hamişlere göree
  4. Nossy Bayan T-Shirtleri

bayan, tişörtleri, nossy marka, badi modelleri, desenleri, 2011 sezon ürünleri buradan bulabilirsiniz Günlük hayatta kolaylıkla kullanabileceğimiz t-shirtleri siz meleklerlepaylaşıyorum. Buyrun melekler.
  5. Guess Bayn T-Shirtleri

badi, modelleri, en yeni, moda tişörtler, bayan guess marka, yeni t-shirtleri buradan bulabilirsiniz Meleklerim Guess Bayan Giyim markasının bu sıcak havalarda ürettiği T-Shirtleri giymemek için hiç bir nedeniniz yok. Çünkü harikalar..

Sayfayı Paylaş