gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürk ün gerçek adı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

atatürk ün gerçek adı nedir? bilen lütfen yazsın bana

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürk ün gerçek adı mustafa soyadı aslında atatürk

atatürk ün gerçek adı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk´ün önsezılerı :

Atatürk´ün önsezılerı :

ATATÜRK´ÜN ÖNSEZıLERı : "Bunlar bir gün olacaktır...Görürsünüz,işitisiniz..." Prof.Dr.Afet ınan "Atatürk hakkında hatıra ve belgeler" adlı kitabında ilginç bir hatırasını naklediyor. Atatürk 09 ocak 1936 Perşembe günü, dil ve tarih coğrafya fakültesi´nin açılış dersinde okuması için afet ınan´a : "tarih belgelerinin ilerideki keşifleri buna dayanacaktır.Her tarihi...
  2. Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Survivor, Ünlüler Gönüllüler, Nihat Doğan, gerçek adı, Rıza Doğan hakkında detaylı bilgiler melekler Survivor Ünlüler Gönüllüler'in ND'si yani Nihat Doğan'ın gerçek adı Nihat Değilmiş melekler...Geçiyorum haberin ayrıntılarına... Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı. Nihat...
  3. deniz yıldızındaki efsunun gerçek adı nedir

deniz yıldızındaki efsunun gerçek adı nedir

efsun banu melih ozan gözde aykut celal ilkbal selçuk mine
  4. Nasrettin Hocanın Gerçek Adı Nedir ?

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı Nedir ?

Nasrettin Hocanın Gerçek Adı Nedir Nasrettin Hocanın Gerçek İsmi Nedir Türk Edebiyatında önemli bir yere sahip Nasrettin Hocanın gerçek adını biliyor musunuz melekler ? Bilmiyorsanız, bu yazımızla birlikte artık öğrenmiş olacaksınız :) Hocanın gerçek adı Nasreddin’dir.Daha sonra ‘hoca’ lakabını almıştır. Babası Abdullah Efendi Annesi Sıdıka hanımdır. Babası köyde imam olup vefatından...
  5. Hürrem Sultanın gerçek adı nedir ?

Hürrem Sultanın gerçek adı nedir ?

Hürrem sultanın gerçek adını birkaç kez dizide duydum ama şimdi hatırlayamıyorum.Hatırlayan varmı Hürremin gerçek adı neydi ?

Sayfayı Paylaş