gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

atatürk un yabancı devlet adamlarıyla olan fotografları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

atatürk un yabancı devlet adamlarıyla olan fotografları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Hazreti Ali'den Devlet Adamlarına Öğütler''

'Hazreti Ali'den Devlet Adamlarına Öğütler''

devlet adamlarına öğütler devlet adamlarının sözleri adamlarının özlü sözleri ünlü 'Hazreti Ali'den Devlet Adamlarına Öğütler'' Hiddetine, gazabına (öfkene), eline ve diline hakim ol Sakın halkından uzun müddet uzak veya saklı durma Halka sevgi ve merhamet besle Alçak gönüllü ve ölçülü ol Denetime önem ver Hiçbir işi ihmal etme Sana helal olmayan şeylerde nefsine karşı sıkı dur Hiçbir...
  2. Tarihimizde İz Bırakan Devlet Adamları

Tarihimizde İz Bırakan Devlet Adamları

iz bırakan türkler karahanlıların önemli devlet adamları tarihte iz bırakan türkler bilim adamları tarihimizde önemli mimari eserler sanatçılar MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı. 1881 senesinde Selanik’te bugün müze haline getirilen evde dünyaya geldi. Babası Ali Rıza Bey, annesi Zübeyde Hanımdır. İlköğrenimine Selanik’te Fatma Hanım Mahalle...
  3. Yerli ve yabancı basında Atatürk

Yerli ve yabancı basında Atatürk

yerli ve yabancı basında atatürk yerli yabancı basında atatürk ve hakkında yayınlanan yazılar konulu araştırma Jawaharial Nehru göre Atatürk - Kemal Atatürk veya bizim O'nun o zamanlar tanıdığımız ismiyle Kemal Paşa, gençlik günlerimde benim kahramanımdı. Büyük devrimlerini okuduğum zaman pek çok duygulandım. Türkiye'yi modernleştirme yolunda Kemal Atatürk'ün giriştiği genel çabayı büyük bir...
  4. osmanlı devletinin zamanında yetişen bilim adamları hangileridir ?

osmanlı devletinin zamanında yetişen bilim adamları hangileridir ?

Bir araştırma için bana osmanlı devleti zamanında yetişmiş ünlü bilim adamları ve bu bilim adamlarının isimleri hangileri yazabilirseniz sevinirim.
  5. Yabancı bilim adamları

Yabancı bilim adamları

Dünya üzerinde iz bırakmış yabancı bilim adamları icatları ve yaptıkları hakkında araştırma yapıyorum sitemizde var sa paylaşın lütfn.

Sayfayı Paylaş