gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Atatürk ve Karizmanın Gerçek Anlamı

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

karizmanın anlamı Bana gelen bir mailden...

2. bahar_çiçek

bahar_çiçek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Atatürk ve Karizmanın Gerçek Anlamı
    asalet onda,şıklık onda,kibir olmayan duruş onda,keskin bakışlar onda iyiki türk ulusuna gönderilmişsin senden örnek alacabileceğimiz o kadar çok şey var ki...

Son düzenleme: 29 Ağustos 2007
Atatürk ve Karizmanın Gerçek Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizma nickler güvenmiyorum nickleri değmezmiş sana nickleri değmezmiş ne ben sezarım ne sen brütüs 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun...
  2. Gerçek Atatürk Milliyetçiliği

Gerçek Atatürk Milliyetçiliği

Atatürk'ün Türkçülüğü Ulu Başbuğ Atatürk ve onun kutlu ülkülemi (ideolojisi) olan Atatürkçülük, bugüne kadar budunumuza yanlış tanıtılıp, yanlış öğretilmiştir. Komünist kafalar, yıllar boyu, Ata'yı solcuymuş gibi göstererek, hem siyasal getiri elde edebilmek amacıyla istismar ettiler hem de Türkiye'yi kurtaracak tek ülkülem olan Atatürkçülüğün içini boşaltarak, genç kuşakların gerek...
  3. atatürk ün gerçek adı nedir?

atatürk ün gerçek adı nedir?

atatürk ün gerçek adı nedir? bilen lütfen yazsın bana
  4. Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba

Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürkün Gerçek Boyu kaçtır bilen var mı ya varsa lütfen paylaşsın harbiden çok merak ettim.
  5. Atatürkün Kelime Anlamı Nedir biliyor musunuz

Atatürkün Kelime Anlamı Nedir biliyor musunuz

Atatürk kimdir elbette ki biliyorum çok şükür ama peki Atatürkün Kelime Anlamı Nedir işte bunu bilmiyorum ve doğrusunu söylemek gerekirse de merak da ediyorum aranızda Atatürkün Kelime Anlamı Nedir bilen varsa bana da yazsın ya

Sayfayı Paylaş