gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ATATÜRK'e Göre Türk Kimdir ?

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

En Büyük Türk Atatürk:) Seni saygı ve rahmetle anıyoruz ATAM...Ruhun Şad Olsun:) [​IMG]

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ATATÜRK'e Göre Türk Kimdir ?
    Ruhun Şad Olsun..Ulu Önderim

ATATÜRK'e Göre Türk Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'e göre Atatürk .Bu kadar mütevazi

Atatürk'e göre Atatürk .Bu kadar mütevazi

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa...
  2. Türk Örf Ve Adetlerine Göre Kına Gecesi...

Türk Örf Ve Adetlerine Göre Kına Gecesi...

kına gecesi adetleri kina gecesi adetleri türk örf ve kına gelenekleri “Türk - İslam Geleneğinde; hem sağlık, hem güzellik,hem de törensel açıdan özel bir yeri olan ve Dede Korkut hikayelerinde de sözü edilen kına,Türk inanç sistemine adanmış olmanın da işaretidir. Bunun içindir ki;”Vatana Kurban Olsun” diye asker adayına, “Allah’a Kurban Olsun” diye kurbanlık koçlara , ”Eşine Kurban Olsun”...
  3. Atatürk'e

Atatürk'e

Çok hoşuma gitti oldukça başarılı bir yazı olmuş sizlerinde okumasını tavsiye ediyorum Hiç görmediğin birine aşık olmanın, hiç bakışmadığın birinin o derin gözlerinde kaybolmanın, hiç dokunmadığın bir adamı bu şiddetle özlemenin, senden başka bir açıklaması olabilir mi? Yaşım gençken, yokluğunun ne kadar zor olduğunun farkında değildim. Zaman geçtikçe, hayatı ve yaşadığım şeyleri...
  4. AtatÜrk'e gÖre atatÜrk

AtatÜrk'e gÖre atatÜrk

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa...
  5. Atatürk'e Göre Atatürk !

Atatürk'e Göre Atatürk !

atatürk diyorki,atatürk diyorki sözleri,atatürke göre atatürk ,atatürk diyor ki beni unuturmak isteyenler olabilir İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur....

Sayfayı Paylaş