gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

atatürk'e hediye edilen halının sırrı

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: atatürk'e hediye edilen halının sırrı
    ben bunu hıc duymamıstım..
    emegıne saglık

atatürk'e hediye edilen halının sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iştirak Halinde Tasarruf Edilen Mallar :

Iştirak Halinde Tasarruf Edilen Mallar :

iştirak halinde mülkiyette hisse satışı iştirak halinde mülkiyet hisse satışı müşterek mülkiyette devri Madde 94 - (Değişik madde: 18/02/1965 - 538/52 md.) Bir intifa hakkı veya taksim edilmemiş bir miras veya bir şirket yahut iştirak halinde tasarruf edilen bir mal hissesi haczedilirse icra dairesi, yerleşim yerleri bilinen ilgili üçüncü şahıslara keyfiyeti ihbar eder. Bu suretle borçlunun...
  2. Mustafa Kemal ATATÜRK'e teklif edilen soyadları

Mustafa Kemal ATATÜRK'e teklif edilen soyadları

en güzel soyisimleri en güzel soyisimler soyadları soyadlar soyadlar Ulu önderimiz o güzel soyadını almadan önce kendisine bir çok soy adı sunulmuş.Ancak atamız kendisine en yakışanı seçmiştir.ATATÜRK... Mustafa Kemal ATATÜRK'e teklif edilen soyadları... mustafa kemal etel : attila'nın adının orijinal söylenişidir. büyük nehir manasına gelir. mustafa kemal etil : attila'nın adının orijinal...
  3. Atatürk'e Teklif Edilen Soyadları

Atatürk'e Teklif Edilen Soyadları

Atatürk'e Teklif Edilen Soyadları Mustafa Kemal Etel : Attila’nın adının orijinal söylenişidir. büyük nehir manasına gelir. Mustafa Kemal Etil : Attila’nın adının orijinal söylenişidir. büyük nehir manasına gelir. Mustafa Kemal Etealp : Altay dilinde büyük kahraman anlamına geldiği için adaylığa uygun bulunmuştur. Mustafa Kemal Arız : Türk büyüğü alp arızdan esinlenerek önerilmiştir....
  4. Atatürk'e

Atatürk'e

Çok hoşuma gitti oldukça başarılı bir yazı olmuş sizlerinde okumasını tavsiye ediyorum Hiç görmediğin birine aşık olmanın, hiç bakışmadığın birinin o derin gözlerinde kaybolmanın, hiç dokunmadığın bir adamı bu şiddetle özlemenin, senden başka bir açıklaması olabilir mi? Yaşım gençken, yokluğunun ne kadar zor olduğunun farkında değildim. Zaman geçtikçe, hayatı ve yaşadığım şeyleri...
  5. Piri Reis´in hala çözülemeyen sırrı!

Piri Reis´in hala çözülemeyen sırrı!

piri reis, pir, reis, sir, cozulemeyen sirlar, konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Piri Reis nasıl olmuşta çağımızın teknolojisi ile ancak bulunmuş bazı detayları 1513 yılında haritasına aktarabilmeyi başarmıştır? Bu ve benzeri tüm sorular Piri Reis´in anlaşılamayan idamı sebebiyle hala çözülememiştir... Coğrafya ve harita uzmanı ünlü Türk denizci Piri Reis'in 1513'te çizdiği...

Sayfayı Paylaş