Atatürk'ü gördüm

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Atatürk'ü gördüm
rüyada atatürkü görmek rüyada atatürk görmek mustafa kemal atatürk ü
Yaklaşık 1 hafta önce Atatürk'ü rüyamda gördüm..
Meclis gibi kalabalık bir ortamda toplanmış sohbet ediyorduk.
Ben haricimde bir sürü gazeteci ve fotoğrafçı arkadaş vardı.
Atatürk'le röportaj yapıyordum yani bir nevi gazeteci olmuştum...
Fotoğraf çekiniyorduk.
Rüya tabirine baktığımda onunla aynı siyasi görüşe sahip olduğum ve onun yönetim biçimini özlediğime işaretmiş..
Dünde Atatürk'ün kurultay konuşmasını dinledim ve tüylerim ürperdi.!
Aramızda daha önce görmüş arkadaşlar varmı? ve tam olarak rüyayı yorumlayabilecek birisi varmı..Fotoğrafına baktığım an gözlerim doluyor tüylerim ürperiyor.Hayatımdaki değerli erkeklerden Birisi..

Canım bende birkaç gün önce Atamızı rüyamda görerek kendimi çok şanslı hissettim.Canım Atam neşeli ve benimle konuşuyordu gerçekten ben de çok etkilendim o yüzden netten rüya tabirlerine baktığımda bu sonucu buldum .

Rüyada Atatürk’ü görmek her çağdaş Türk insanının en sık gördüğü rüyarlardan biridir.

Türkiye Cumhuriyet tarihinde ve yakın Dünya siyahi tarihinde Ulu Önder Atatürk örnek devlet adamlığının simgelerindendir. Güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlık ifadesidir.

Rüyada Atatürk’ü çalışırken görmek ; inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir.
Rüyada Atatürk ile görüştüğünüzü, konuştuğunuzu görmek ; kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürk’ün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade eder. Alternatif olarak Atatürk’ün fikir, düşünce ve uygulamalarını özlediğinizi ifade eder.

Ben de arada bir görürüm Atatürk'ü rüyamda. Ama tabirine bakmamıştım hiç, iyi oldu.
Teşekkürler...

Geri