gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Atatürk'ü gördüm

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

rüyada atatürkü görmek rüyada atatürk görmek mustafa kemal atatürk ü
    Yaklaşık 1 hafta önce Atatürk'ü rüyamda gördüm.. Meclis gibi kalabalık bir ortamda toplanmış sohbet ediyorduk.
    Ben haricimde bir sürü gazeteci ve fotoğrafçı arkadaş vardı.
    Atatürk'le röportaj yapıyordum yani bir nevi gazeteci olmuştum...
    Fotoğraf çekiniyorduk.
    Rüya tabirine baktığımda onunla aynı siyasi görüşe sahip olduğum ve onun yönetim biçimini özlediğime işaretmiş..
    Dünde Atatürk'ün kurultay konuşmasını dinledim ve tüylerim ürperdi.!
    Aramızda daha önce görmüş arkadaşlar varmı? ve tam olarak rüyayı yorumlayabilecek birisi varmı..Fotoğrafına baktığım an gözlerim doluyor tüylerim ürperiyor.Hayatımdaki değerli erkeklerden Birisi..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bende birkaç gün önce Atamızı rüyamda görerek kendimi çok şanslı hissettim.Canım Atam neşeli ve benimle konuşuyordu gerçekten ben de çok etkilendim o yüzden netten rüya tabirlerine baktığımda bu sonucu buldum .
    Rüyada Atatürk’ü görmek her çağdaş Türk insanının en sık gördüğü rüyarlardan biridir.

Türkiye Cumhuriyet tarihinde ve yakın Dünya siyahi tarihinde Ulu Önder Atatürk örnek devlet adamlığının simgelerindendir. Güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlık ifadesidir.

Rüyada Atatürk’ü çalışırken görmek ; inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir.
    Rüyada Atatürk ile görüştüğünüzü, konuştuğunuzu görmek ; kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürk’ün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade eder. Alternatif olarak Atatürk’ün fikir, düşünce ve uygulamalarını özlediğinizi ifade eder.

3. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de arada bir görürüm Atatürk'ü rüyamda. Ama tabirine bakmamıştım hiç, iyi oldu.
    Teşekkürler...

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğru gerçekten düşüncelerim falan aynı sekilde ona uyuyor :)

Atatürk'ü gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ü Duymak

Atatürk'ü Duymak

Atatürk'ü Duymak Ulu rüzgarlar esmedikçe Yaşamak uyumak gibi. Kişi ne zaman dinç Dalgalanırsa bayrak bayrak gibi. Ne var şu dünyada ekmekten daha aziz? Sürdüğün tarlalara sevginle serpildik, Ekmek olmak icin önce Buğday olmak gibi. Silinir sözlüklerden sen hatıra geldikçe Cılız sözler: usanmak, yorulmak, durmak gibi. Kuvvettir yaptıkların her yeni yetişene, Bir ışık-kaynak...
  2. AtatÜrk'Ü Duymak

AtatÜrk'Ü Duymak

Ulu rüzgarlar esmedikçe Yaşamak uyumak gibi. Kışı ne zaman dinç Dalgalanırsa bayrak bayrak gibi. Ne var şu dünyada ekmekten daha aziz? Sürdüğün tarlalara sevginle serpildik, Ekmek olmak icin önce Buğday olmak gibi. Silinir sözlüklerden sen hatıra geldikçe Cılız sözler: usanmak, yorulmak, durmak gibi. Kuvvettir yaptıkların her yeni yetişene, Bir ışık-kaynak gibi. En yakınlar...
  3. Atatürk'ü Sevmeyen Ahmedi Necat

Atatürk'ü Sevmeyen Ahmedi Necat

ahmedinejat resimleri ahmedi necat Resmi bir ziyaret için Türkiye'ye gelecek olan Ahmedi Necat, Ata'mızı sevmediğini açır bir dille ortaya koymuştur. Uluslararası Ülke liderlerinin başka bir Ülkeyi ziyarete gittiğinde, ziyaret edilen ülkenin duruşu gereği, gelen kişi o ülkeyi yönetenler tarafından daha önceden belirlenmiş güzergahlara gitmek zorundadırlar. Örneğin, Ermenistan'a gidiyorsanız...
  4. Atatürk'ü Avrupacı Sananlara

Atatürk'ü Avrupacı Sananlara

Atatürk'ün dediklerini biraz sonra okuyacaksınız ama okurken şu unutulmamalı: bütün AB yetkilileri şunu söylüyor "TÜRKİYE AB'YE GİRMEK İSTİYORSA KEMALİZMİ YIKMALIDIR" Şimdi Atatürk'ün dediklerine bakalım; 1. Cumhuriyetin 7.yılında 29 Ekim 1930 da kendisiyle röportaj yapan Amerikalı gazetecinin "ne zaman Türk milleti batılılaşacaktır" sorusuna cevabı, "Türk...
  5. Atatürk'ü sevmek

Atatürk'ü sevmek

Konuşma softa Söyleme yobaz Sen ATATÜRK'Ü sevmek Ne demektir bilirmisin Bir dirhem aklın beynin yoksa Sen ATATÜRK'Ü görmek Ne demektir bilirmisin Olmasaydı yaşarmıydın Söyle dini ni imanı nı Kim bilir hangi milletin Olacaktın şimdi evladı Dil uzatmaklamı buldun Söyle ahı isyanı feryadı Sen ATATÜRK'Ü yaşamak Ne demektir bilirmisin ***** esir alırlardı Acımadan bacını teslim Kalırmıydı senin...

Sayfayı Paylaş