gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ü Sevmeyen Ahmedi Necat

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ahmedinejat resimleri ahmedi necat Resmi bir ziyaret için Türkiye'ye gelecek olan Ahmedi Necat, Ata'mızı sevmediğini açır bir dille ortaya koymuştur.
    Uluslararası Ülke liderlerinin başka bir Ülkeyi ziyarete gittiğinde, ziyaret edilen ülkenin duruşu gereği, gelen kişi o ülkeyi yönetenler tarafından daha önceden belirlenmiş güzergahlara gitmek zorundadırlar.

Örneğin, Ermenistan'a gidiyorsanız soykırımın olduğu yere götürüyor, yetkililer sizi...

Oysa Ülkemize gelen Ahmedi Necat, bırakın Anıtkabiri ziyaret etmeyi, yakınından bile geçmiyor, ve Ali Babacan Atatürk'ten değersiz bir varlıkmış gibi bahsediyor.

Ahmet Necat'ı ve ona çanak tutan yönetimi kınıyorum.

M.C

Atatürk'ü Sevmeyen Ahmedi Necat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrk'Ü Duymak

AtatÜrk'Ü Duymak

Ulu rüzgarlar esmedikçe Yaşamak uyumak gibi. Kışı ne zaman dinç Dalgalanırsa bayrak bayrak gibi. Ne var şu dünyada ekmekten daha aziz? Sürdüğün tarlalara sevginle serpildik, Ekmek olmak icin önce Buğday olmak gibi. Silinir sözlüklerden sen hatıra geldikçe Cılız sözler: usanmak, yorulmak, durmak gibi. Kuvvettir yaptıkların her yeni yetişene, Bir ışık-kaynak gibi. En yakınlar...
  2. Necati Şaşmaz

Necati Şaşmaz

Abdulkadir Şaşmaz'ın oğlu olan Necati Şaşmaz 1971'de Elazığ'da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı. Amerika'da 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerikada yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin...
  3. ahmedim ahmed ilahisi

ahmedim ahmed ilahisi

ahmedim ahmed ahmedim ahmet ilahisi ahmed ceddim muhammed hz bekir dilinde zikir ahmet ahmedim ahmed Ahmedim Ahmed ceddin Muhammed aleme rahmed aşk meydanında Hz. Bekir dilinde zikir daima şükür aşk meydanında Hz.Ömer belinde kemer daima İSLAM cenk meydanında Hz.osman dilinde kuran daima Hz. ALİ şüpesiz veri ALLAHIN aslanı cenk meydanında
  4. Atatürk'ü gördüm

Atatürk'ü gördüm

rüyada atatürkü görmek rüyada atatürk görmek mustafa kemal atatürk ü Yaklaşık 1 hafta önce Atatürk'ü rüyamda gördüm.. Meclis gibi kalabalık bir ortamda toplanmış sohbet ediyorduk. Ben haricimde bir sürü gazeteci ve fotoğrafçı arkadaş vardı. Atatürk'le röportaj yapıyordum yani bir nevi gazeteci olmuştum... Fotoğraf çekiniyorduk. Rüya tabirine baktığımda onunla aynı siyasi görüşe sahip...
  5. Atatürk'ü sevmek

Atatürk'ü sevmek

Konuşma softa Söyleme yobaz Sen ATATÜRK'Ü sevmek Ne demektir bilirmisin Bir dirhem aklın beynin yoksa Sen ATATÜRK'Ü görmek Ne demektir bilirmisin Olmasaydı yaşarmıydın Söyle dini ni imanı nı Kim bilir hangi milletin Olacaktın şimdi evladı Dil uzatmaklamı buldun Söyle ahı isyanı feryadı Sen ATATÜRK'Ü yaşamak Ne demektir bilirmisin ***** esir alırlardı Acımadan bacını teslim Kalırmıydı senin...

Sayfayı Paylaş