gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün atının ve köpeğinin adı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selamlar.Atatürkün atı ve köpeği varmış çok sevdiği, onların isimlerini arıyorum ben, yardım edebilirmisiniz bana da ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Atatürkün en sevdiği atının ve köpeğinin ismi ; Sakarya ve foks tur. Sakarya ve foksa çok değer verirdi Mustafa Kemal ..

Atatürkün atının ve köpeğinin adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atlar ve At Tarihi

Atlar ve At Tarihi

at çiftleştirme binicilik terimleri sportif amaçlarla yapılan at yarışları için kullanılan uluslararası terim yarışları için kullanılan uluslararası terim atların yaşam alanları Dörtnal ve süratli yaparlar , kişnerler , hayal gücümüzü ve kalplerimizi ele geçirirler. Gerçekten de atların insanlık tarihini değiştirecek pek çok şeyi diğer evcil hayvanlara göre daha fazla yaptıkları söylenir. Bir...
  2. çoraplardan at ve köpek yapılışı

çoraplardan at ve köpek yapılışı

çoraptan at yapımı oyuncak at yapımı eski oyuncakların yapılışı sopadan köpek yapılışı ]Çoraptan at yapmak için gerekli malzemeler: 1 çorap, Kulakları için keçe Elyaf, 1 metre boyunda bir sopa, 2 metre kordon veya kurdele, Oyuncak gözler (veya düğme), İğne iplik, makas Yapılışı : Çorabın içini elyafla iyice doldurup, boynunun altına denk gelecek yeri dikerek at kafası şeklini...
  3. İleriye adım atsan ölüm.Geriye adım atsan o ..

İleriye adım atsan ölüm.Geriye adım atsan o ..

. Yaşanmışlıklar arasından çıkarılan bi kaç özel şey sonucu bakarsın dünyaya . Hayallerin , düşüncelerin hatta gözünü kapaman bile anılardan ibarettir! Zaten unutmayı zorlaştıran bu anılar değil mi ..? Tesadüfen veya bilerek ikinizin geçtiği yollardan geçiyorsun .. ‘ ne güzel günlerdi .. ‘ diyerek iç geçiyorsun .. Veya gittiğin bir kafe , sinema , park .. yaşadığınız o muhteşem...
  4. Beyaz'da bir adım attı

Beyaz'da bir adım attı

ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'te organ bağışı için seferber oldu..... ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM 'TOPRAK OLMA, UMUT OL' ADI ALTINDA ÖNCEKİ GÜN TÜRK BÖBREK VAKFINDA YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNDE BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖDÜL VERİLDİ Aralarında Linet, Betül Demir ve Tanju Çolak'ın da ödül aldığı törende konuşan Beyaz, 'Ben böyle organizsayonlarda yer almaktan çok mutluluk duyuyorum. Benim de sosyal sorumluluk...
  5. atatürk ün gerçek adı nedir?

atatürk ün gerçek adı nedir?

atatürk ün gerçek adı nedir? bilen lütfen yazsın bana

Sayfayı Paylaş