gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Özlü Sözleri BURADA MELEKLER!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Sözleri Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Söylediği Özlü Sözleri

Hümanis düşüncelere sahip biri olarak bu yazımızda benim gibi ayrımcılığı sevmiyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, Atatürk'ün ayrımcılıkla ilgili söylediği özlü sözleri paylaşımında bulunmak istiyorum ve siz kardeşlik yandaşı olan tüm arkadaşlarımı Atatürk'ün söylediği ayrımcılıkla ilgili sözleri ile başbaşa bırakıyorum.

Atatürk bir sabah Florya’dan Dolmabahçe sarayına dönüyor.Yeşilköy istasyonunun önünden geçerken birdenbire otomobili durduruyor ve başyaver’e:

- Sorunuz, tren var mı? Diye emir veriyor.

O sırada tren hemen hareket etmek üzeredir, hep birlikte otomobilden inip yanındakilerle trene biniyor. Karar ani verildiği ve tatbik edildiği için bu trene biniş hemen kimsenin nazarı dikkatini çekmiyor. Bir müddet sonra, her şeyden habersiz olan kondüktör ata’nın bulunduğu kompartımana geliyor. Kafileyi görünce çekilmek istiyor. Ata hemen sesleniyor;

- Vazifeni yap! (yanındakileri göstererek) bu efendilere niçin bilet sormuyorsun?
    Yanındakiler cevap verirler.

- Paşam biz mebusuz. Tren bileti almayız. Parasız seyahat ederiz.
    Ata hayretle:

- Bu imtiyazı hiç beğenmedim, der. Çok ayıp ve acayip bir kaide. Çok güzel halkçılık!

Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Özlü Sözleri BURADA MELEKLER! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler - Yaşamla İlgili güzel sözler var mı? Arkadaşlar bana acil Yaşamla İlgili Özlü Sözler lazım bana önerilerinizi bekliyorum
  2. Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler yazar mısınız bana lütfen. Çünkü vijdanını hatırlatmam gereken, içimi yakan biri var:(
  3. İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

Gül İle İlgili Özlü Sözler, Gül İle İlgili Güzel Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden gül ile ilgili güzel sözler isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için, anlamı çok güzel olan ve özel günlerde bile seni seviyorum demek için tek başına yeterli gelen, biz kadınların sevdikleri şeyler arasında ki çiçek olan gülle ilgili özlü sözler paylaşıyoruz...
  4. Farabi' Nin Özlü Sözleri BURADA Melekler!

Farabi' Nin Özlü Sözleri BURADA Melekler!

Farabi'den Özlü Sözler Farabinin Güzel Sözleri Az önce Farabi kimdir diyen tüm arkadaşlarımız için ünlü islam düşünürü olan Farabi biyografisi hakkında bilgilere yer vermiştik sitemizde. Şimdi de Farabi sözleri isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, Farabi güzel sözleri hakkında örnekler paylaşıyoruz arkadaşlar. Bir eylemin ahlaklı olduğunu bilip de ona uygun davranmayan kişi,...
  5. Mustafa Kemal Atatürk'ün Fiziksel Özellikleri İle İlgili Bilgiler Burada Melekler

Mustafa Kemal Atatürk'ün Fiziksel Özellikleri İle İlgili Bilgiler Burada Melekler

Atatürkün Fiziksel Özellikleri Nelerdir Atatürkün Fiziksel Özellikleri Hakkında Bilgi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları yaptığımız bu güzel günde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün Fiziksel Özellikleri Nelerdir merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Atatürkün Fiziksel Özellikleri Hakkında Bilgi vermek ve kendisini rahmetle anmak istiyoruz melekler ...:) Mustafa...

Sayfayı Paylaş