gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk'ün Babası Nereli biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba aranızda Atatürk'ün Babası Nereli bilen var mı bilgisi olan varsa bana Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey hakkında bilgi verirse sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün Babası Hakkında Bilgi

Ali Rıza Bey Nereli

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Selanik doğumludur. Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi de öyle. Ali Rıza Efendi Selanik’te 1839 yılında doğdu.

Selanik’te Abdi Hafız Mektebi’nde okuyan ve Vakıflar İdaresi’nde “ikinci katip” olarak memuriyet yapan Ali Rıza Efendi, sonradan Rüsumat İdaresi’ne girmiş ve “Gümrük Memurluğu” görevlerinde bulunmuştur.

Atatürk'ün Babası Nereli biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Platon Nereli biliyor musunuz

Platon Nereli biliyor musunuz

Arkadaşlar ben az önce sizlerden Platon ünlü sözlerini yazmanızı rica etmiştim ama birden aklıma Platon Nereli diye bir merak geldi ve yine yazıyorum size acaba siz Platon Nereli biliyor musunuz
  2. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!
  3. Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.
  4. 4.Mustafanın Babası Kimdir biliyor musunuz

4.Mustafanın Babası Kimdir biliyor musunuz

selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim aranızda tarih ile ilgili bilgisi oaln varsa bana 4.Mustafanın Babası Kimdir yazsın lütfen.
  5. Mustafa Kemal Atatürk'ün Eşi Latife Hanımın Aldığı Soyadını Biliyor musunuz ?

Mustafa Kemal Atatürk'ün Eşi Latife Hanımın Aldığı Soyadını Biliyor musunuz ?

Atatürk'ün Eşi Latife Hanımın Soyadı Latife Hanımın Soyadı Nedir Sevgili melekler, Soyadı Kanunu ile birlikte Atatürk'ün Eşi Latife Hanımın Soyadı ne oldu merak ediyorsanız bu sayfamızda Latife Hanımın Soyadı Nedir paylaşıyoruz sizlerle... Mustafa Kemal Atatürk'ün eşi olan Latife Hanım 2,5 yıl süresince Atatürk ile evli kalmıştır. Soyadı Kanunu ile ilk soyadı alanlardan biri olan...

Sayfayı Paylaş