gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Çalışma Arkadaşları

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[sıze=3]ismet inönü mazhar müfit kansu

ali fuat cebesoy

mustafa cantekin
    celal bayar

mustafa necati

cevat abbas gürer

muzaffer kılıç

falih rıfkı atay

müfit özdeş

fethi, ali okyar

nuri mehmet conker

fevzi, mustafa çakmak

ömer naci

hasan rıza soyak

rauf, hüseyin orbay

refet bele

izzettin çalışlar

ruşen eşref ünaydın

kazım karabekir

salih bozok

kazım özalp

tevfik rüştü aras

kılıç ali
    [/sıze]

Atatürk'ün Çalışma Arkadaşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışma

Çalışma

Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir . Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.Rüyada durmadan bir iste çalistigini...
  2. Arkadaş

Arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dost / Dostluk.)Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir....
  3. arkadaş

arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa...
  4. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...
  5. Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Ulu önderimiz Atatürk'ün iletişim alanlarında yaptığı çalışmalar nelerdir bunlara örnekler yazmanız mümkün mü teşekkürler.

Sayfayı Paylaş