gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün cenaze resimleri

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

atatürkün cenaze resimleri atatürk cenaze fotoğrafları resmi atatürkün fotoğrafları rüyada cenazesini görmek [​IMG]

Atatürk'ün cenaze resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cenaze

cenaze

Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel bir yenilikler yapar anlamındadır. Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanılacağının haberidir. Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel...
  2. Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?

Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?

Atatürk Cenaze Namazı Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?" diyen misafirlerimiz için ve Mustafa Kemal Atatürk'ün cenaze namazı hakkında merak edenler için bu sayfamızda Atatürk'ün cenaze namazı hakkında bilgileri paylaşıyoruz Melek'lerim. Atatürk'ün cenaze namazı 19 Kasım 1938 günü Dolmabahçe Sarayı'nda kıldırıldı. Aynı gün çok büyük bir...
  3. Atatürk'ün Cenaze Namazı Nerede Kılındı merak ettim

Atatürk'ün Cenaze Namazı Nerede Kılındı merak ettim

Atatürk'ün Cenaze Namazı Nerede Kılındı merak ettim bu konuyla ilgili okulda hiç ders görmedim ya birden düşündüm de meraklandım:S
  4. Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.
  5. Atatürk'ün Hiç Görmediğiniz Resimleri

Atatürk'ün Hiç Görmediğiniz Resimleri

atanın resimleri atatürkün görmediğiniz fotoğrafları Sevgili melekler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün akıllara yer etmiş, hafızalara kazınmış resimlerini hepimiz biliyoruz. Oysa zaman geçtikçe, bazı arşivler tarandıkça, daha önce görmediğimiz resimleri de ortaya çıkıyor. İşte onlardan biri aşağıda gördüğünüz Ata'nın berberi Mehmet Tanrıkut Mete'ye ait olan bu fotoğraf. Pek çoğunuzun...

Sayfayı Paylaş