gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün Cenazesi

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Atatürk'ün Cenazesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teröristin cenazesi

Teröristin cenazesi

Konsolosluk saldırısı sırasında öldürülen üç terörist aynı mezarlıkta yan yana defnedildi. Amerika İstanbul Başkonsolosluğu'nda düzenledikleri saldırıda polisle girdikleri çatışmada ölen teröristlerden 20 yaşındaki Raif Topcıl'ın Adli Tıp Kurumu'ndaki cenazesini baba Mahsun Topcıl ve iki yakını aldı. Baba Topcıl oğlunun cenazesini mezarlığa bir kamyonetle Gaziosmanpaşa Yayla Mezarlığı'nın...
  2. aşkın cenazesi var....

aşkın cenazesi var....

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım, bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bugün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...
  3. Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenazesi Ankara'da

Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenazesi Ankara'da

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 3 kişinin cenazesi Kahramanmaraş'tan Ankara'ya gönderildi. Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde partisince düzenlenen mitinge katıldıktan sonra Yozgat'a giderken Kahramanmaraş Merkez Döngel köyü yakınlarında bindiği helikopterin düşmesi üzerine yaşamını yitiren Muhsin Yazıcıoğlu ile...
  4. Metin Kaçan'ın Cenazesi Bulundu

Metin Kaçan'ın Cenazesi Bulundu

Bu konu; Metin Kaçan'ın Cenazesi Bulundu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 12 gün önce 6 Ocak tarihinde Boğaziçi Köprüsünden atlayarak intihar eden yazar Metin Kaçan 'ın cenazesi bulundu. Kaçan 'ın cenazesi Beylikdüzü sahilinde karaya vurdu. 6 Ocak gecesi Boğaz Köprüsü'nden atlayarak intihar eden yazar Metin Kaçan'ın cenazesi Beylikdüzü Sahili'nde bulunmasının...

Sayfayı Paylaş