gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ataturkun cenazesinden sır kareler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ataturkun cenazesinden sır kareler

Ellerine sağlık canım ya, etkileyici fotoğraflar. İyi ki paylaşmışlar artık kimin koleksiyonundan çıktıysa sağolsun.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ellerine saglik canm,guzel paylasimmmmm

Ataturkun cenazesinden sır kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ataturk

ataturk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  4. Selma Taran'ın Cenazesinden....

Selma Taran'ın Cenazesinden....

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran...

Sayfayı Paylaş