gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cumhuriyet bayramı sözleri, cumhuriyet bayramı 2014, cumhuriyet ile ilgili sözler Büyük önder Atatürk'ün cumhuriyet ile ilgili söylemiş olduğu anlamlı güzel sözleri sizler için paylaşıyoruz.

29ekim.gif

Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri

Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri

cumhuriyet ile ilgili sözler atatürkün cumhuriyetle ilgili kısa sözleri cumhuriyet ile afişler atatürkün sözleri afişler atatürk • Onlar, kolaylıkla anlayacaklardır ki, çürümüş bir hanedanın, halife unvanıyla başının üstünden zerre kadar uzaklaşmasına imkân kalmayacak surette muhafazasının mecburî kılan bir devlet şeklinde, cumhuriyet idaresi ilân olunsa bile, onu yaşatmak mümkün değildir....
  2. Atatürk'ün denizcilik ile ilgili sözleri

Atatürk'ün denizcilik ile ilgili sözleri

Arkadaşalr merhaba Atatürk'ün denizcilik ile ilgili sözleri arıyorum var mı sizin bildiğiniz sözler
  3. Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri nelerdir?

Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri nelerdir?

Merhaba... Hepinize günaydınlar ve keyfili bir gün diliyor ve sizden bir rica da bulunuyorum bana mümkünse Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri paylaşımını yapar mısınız lütfen!
  4. Cumhuriyet İle İlgili Sözler 2014

Cumhuriyet İle İlgili Sözler 2014

cumhuriyet sözleri, cumhuriyet bayramı sözleri, Atatürkün cumhuriyet ile ilgili sözleri Cumhuriyet bayramı 29 Ekim tarihin de olarak tüm yurtta kutlanıyor. Cumhuriyet ile ilgili sözler arayanlar için Atatürk'ün sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. *** Benim nâçiz vücudum birgün elbet toprak olacaktır....
  5. Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürkün cumhuriyet sözleri, Atatürkün cumhuriyet hakkında söylediği sözler, Atatürk sözleri, cumhuriyet ile ilgili özlü sözler, cumhuriyet sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili söylemiş olduğu sözler arayanlar için sizlere Atamızın cumhuriyet hakkında söylemiş olduğu özlü sözleri melekler mekanı olarak sizler için paylaşıyoruz. “Türkiye devletinin şekl-i hükûmeti...

Sayfayı Paylaş