gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün daveti

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İngiliz Lordu Atatürk'ün daveti üzerine istanbul'a gelir.ingiliz lordu şerefine verilen yemekte servis yapan türk elindeki tepsiyi devirir.herkes büyük bi şaşkınlık içinde kalmıştır ve Atatürk'ün ne tepki vereceği beklenirken, atatürk ingiliz lorduna dönerek:

'HALKIM HERŞEYİ BECERİYOR DA Bİ TEK UŞAKLIĞI BECEREMİYOR'

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Atatürk'ün daveti

Bu söze ne denirki :D

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Atatürk'ün daveti

canım atam ya seni çok sveiyorum..mükemmel insan...
    emeğine sağlık adminim

Atatürk'ün daveti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davet / davetiye

Davet / davetiye

yemek davetiyesi yemek davetiyesi örneği davetiye örnekleri örnekleri davetiyeleri İtibar görmeye, Davetiye almak bir maksat için çağrılmaya delalet eder. ( Yemek daveti (düğün, yas vs. yemeği ) için Bakınız; Yemek.)Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir. Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir....
  2. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  3. namaza davet

namaza davet

Sarf eylerim ben kimedir sözlerim bilir misiniz Ben Rabbimle buluşurum çağırsam gelir misiniz Ona el açıp huşuyla göğe yükselir misiniz Ben Rabbimle buluşurum çağırsam gelir misiniz Ben çok günahkâr bir kulum nadimim bilir misiniz İnananlarla saf tutup benle dikilir misiniz Rabbimize secde edip rükû eğilir misiniz Ben Rabbimle buluşurum çağırsam gelir misiniz Bu bir görevdir aslında...
  4. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  5. Siyaha Davet

Siyaha Davet

Sizler için faydalı olacağını düşündüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Siyaha Davet uygulaması var. Puan toplayarak ödül kazanılıyor. İpad 2, Digitürk Web Tv hediyeler arasında. Kotondan da elbiseler, etekler var bunların arasında ayrıca. Yani herkese hitap ediyor. Sizde katılabilirsiniz. Rexona Siyaha Davet

Sayfayı Paylaş