gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk'ün denizcilik ile ilgili sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr merhaba Atatürk'ün denizcilik ile ilgili sözleri arıyorum var mı sizin bildiğiniz sözler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün denizcilik ile ilgili sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri

Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri

cumhuriyet ile ilgili sözler atatürkün cumhuriyetle ilgili kısa sözleri cumhuriyet ile afişler atatürkün sözleri afişler atatürk • Onlar, kolaylıkla anlayacaklardır ki, çürümüş bir hanedanın, halife unvanıyla başının üstünden zerre kadar uzaklaşmasına imkân kalmayacak surette muhafazasının mecburî kılan bir devlet şeklinde, cumhuriyet idaresi ilân olunsa bile, onu yaşatmak mümkün değildir....
  2. Atatürkün DENİZCİLİK ile ilgili Atatürk sözleri

Atatürkün DENİZCİLİK ile ilgili Atatürk sözleri

Atatürkün DENİZCİLİK ile ilgili Atatürk sözleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün denizcilikle ilgili sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. En güzel coğrafî vaziyette ve üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye ; endüstrisi, ticareti ve sporu ile, en ileri denizci millet yetiştirmek kabiliyetindedir Bu kabiliyetten istifadeyi bilmeliyiz ; denizciliği, Türkün büyük...
  3. Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

Atatürk'ün söylediği sanat ile ilgili sözleri arıyorum

Merhabalar, Atatürkün söylediği sanat ile ilgili sözler arıyorum, çok acil !!
  4. Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün 23 Nisan İle İlgili Söylediği Sözler

Bu konu Atatürk'ün ulusal egemenlik çocuk bayramı 23 Nisan ile ilgili söylediği özlü sözlere yer vermektedir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan dır. Mustafa Kemal çocukları ve gençleri çok severdi. 23 Nisan' çocuklara armağan ederek her sene kutlanmasını istedi. Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı olan 23 Nisan için ulu önderimiz...
  5. Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri

Atatürk'ün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri

cumhuriyet bayramı sözleri, cumhuriyet bayramı 2014, cumhuriyet ile ilgili sözler Büyük önder Atatürk'ün cumhuriyet ile ilgili söylemiş olduğu anlamlı güzel sözleri sizler için paylaşıyoruz. ATATÜRK DİYOR Kİ Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. *** Benim nâçiz vücudum birgün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet...

Sayfayı Paylaş