gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Kısa Bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Kısa Bilgi istiyorum! Merhaba arkadaşlar ben Atatürk'ün Hayatı Hakkında Kısa Bilgi arıyorum ve bu konuda da sizden yardım bekliyorum, eminim ki bana yardımcı olacaksınız.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Kısa Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamberler Hakkında Bilgiler ve Kısa Hayatları

Peygamberler Hakkında Bilgiler ve Kısa Hayatları

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamber hz lokman hakkında kısa bilgi hzlokman hakkında kısa bilgi Soru 1 : Allah (c.c.)’ın emir ve yasaklarını insanlara haber veren, kendisine yeni bir kitap ve yeni bir şeriat gönderilmeyip de kendinden önceki peygamberlerin kitabı ve şeriatı ile amel eden Peygamberlere ne ad verilir? Cevap : Nebi. Soru 2 : Kendisine yeni bir kitap ve yeni bir şeriat...
  2. Emo hakkında kısa bilgiler

Emo hakkında kısa bilgiler

Emo 1moda 1müzik türü mutsuzluk,yalnızlık,melankoli durumu olarak anlatabiliriz.Emo olmak genellikle mutsuzluk depresiflik olarak adlandırılır.içinde hissettiğin acıyı cesurca dışa vurmandır. En popüler 5 emo 1-cute is What we aim for 2-avengeld sevenfold 3-the early november 4-hellogoodbye 5-quietdrive Öncülerinden my chemical romance`yi örnek verebiliriz. *disco değil retro olmak,...
  3. Atatürk'ün Fikir hayatı hakkında bilgiler

Atatürk'ün Fikir hayatı hakkında bilgiler

Atatürkün fikir hayatı Atatürkün fikir hayatı özet ve hayatı ile ilgili anıları Atatürk, olaylara ve geleceğe ait görüşleri ile her alanda büyük ve etkili düşünceleri olan ''büyük bir fikir adamı''dır. Gençlik yıllarından itibaren Osmanlı Devleti'nin içinde bulunduğu durumla yakından ilgilenmiştir. XX. yüzyılın başları, Türk milleti için çok acı olayların geliştiği bir dönemdir. Atatürk'ün...
  4. Atatürk'ün Hayatı Hakkında Bilgi

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Bilgi

Atatürk'ün Hayatı Hakkında Bilgi Atatürk'ün Hayatı Hakkında Kısa Bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu yazımızda Atatürk'ün hayatı hakkında kısa bilgi edinmek istyeyen tüm arkadaşlarımızı düşündük ve Atatürk'ün hayatı hakkında kısa bilgiler sunuyoruz. Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selanik’te doğdu. İlk öğrenimini ve askerî öğrenci...
  5. Atatürk'ün Ayrıntılı Hayatı hakkında bilgi istiyorum

Atatürk'ün Ayrıntılı Hayatı hakkında bilgi istiyorum

Selam kızlar ben Atatürk'ün hayatı hakkında sizden bilgi istiyorum diğer sitelere baktım ama ayrıntılı bilgi bulamadım hep özet kısaca bilgi vermişler. Siz bana Atatürk'ün Ayrıntılı Hayatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş