gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürkün kısa sözleri ve anlamlarını yazarmısınız???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ödevim için sizden yardım istiyorum. Atatürkün söylediği kısa ancak anlamlı sözlerini listelemem gerekiyor. Lütfen bildiklerinizi yazarmısınız?

atatürkün kısa sözleri ve anlamlarını yazarmısınız??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk sözleri Atatürk sözleri anlamları Atatürk sözleri kısa Ulu önder Atatürk'ün biz gençlik için ibrek ve ders alınacak o muhteşem sözlerini sizler için veriyoruz arkadaşlarım. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden...
  2. Atatürk sözleri ve anlamları

Atatürk sözleri ve anlamları

Ulu önder Atatürk'ün söylediği sözler ve bu sözlerin anlamlarını sizlere vermek istiyoruz arkadaşlarım. Bağzı eski kelimelerle karşılaşabilirsiniz bunun için google size iyi bir kaynak olacaktır diye düşünüyorum. Zaten bütün sözlerin şu anda kullanıldığını da göreceksiniz. Zorlandıklarınızın anlamlarını bizlere sorabilirsiniz. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle...
  3. İngilizce özlü sözler ve anlamları

İngilizce özlü sözler ve anlamları

Kısa İngilizce Özü Sözler 2012 ingilizce özlü sözler ve anlamları ingilizce güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda ingilizce özlü sözler ve anlamlarını sunuyoruz. Bakalım sayfamız içersinde ki hangi ingilizce sözü beğeneceksiniz arkadaşlarım. 2012 İngilizce Özü Sözler ve Türkçe anlamları Law is mind without reason. Hukuk mantıksız zekadır. Time is the best teacher ;...
  4. Atatürk Basın İle İlgili Kısa Sözleri

Atatürk Basın İle İlgili Kısa Sözleri

Atatürk Basın İle İlgili Görüşleri Atatürk Basın İle İlgili Kısa Sözleri Mustafa Kemal Atatürk'ün basın hakkında söylediği güzel ve anlamlı sözleri bu yazımızda, siz melek'lerimiz için ve bu konuda merak eden tüm misafirlerimiz için paylaşıma sunuyoruz arkadaşlarım. - Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte,...
  5. çok kısa komik sözler yazarmısınız

çok kısa komik sözler yazarmısınız

Arkadaşıma büyük bir sürpriz hazırlıyorum ama kısa kısa birkaç komik söz lazım, değişik olsun istiyorum, forumunuzda varmıdır acaba ?

Sayfayı Paylaş